xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Avrupa yakasının gözde lokasyon noktalarından birisi olan Ümraniye’de kaliteli bir yaşam fırsatı sunan Sinpaş Finans Şehir projesi yükseliyor. Sinpaş Yapı tarafından başlatılan projenin içerisinde 2550 adet konut yer alırken bunlarla birlikte ofisler ve iş noktaları da projede bulunuyor. Proje içerisinde bulunan konutlar 50 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

birevim faizsiz konut

Sinpaş Finans Şehir Fiyat Listesi

Sinpaş Finans projesinde stüdyo dairelerden başlayarak 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri bulunuyor. Tüm bu seçenekler farklı fiyat aralıklarıyla sahiplerine sunuluyor. Fiyatlar 500 bin TL’den başlayarak 5 milyon TL’ye kadar ulaşabiliyor. Sadece daireler için değil aynı zamanda ofisler ve alışveriş noktaları içinde farklı fiyatlar ile satışlar yapılıyor.

Sinpaş Finans Şehir Nerede

Sinapaş Finans Şehir projesi E80 karayolu ile onun birleşme yolu olan 0-4 yolunun kesiştiği noktada bulunması nedeniyle rahatça ulaşım imkanı sunuyor. Anadolu yakasında birçok önemli noktaya yakın olan proje özellikleri sayesinde şehir yaşantısı içerisinde insanların rahatça işlerini yapmalarını aynı zamanda rahat bir hayat yaşamalarına fırsat vermiş oluyor.

Sinpaş Finans Şehir Kat Planları

Sinpaş Finans Şehir içerisinde ev veya ofis satın almaya karar vermeden önce projede ki seçeneklerin kat planlarına yakından bakmak gerekiyor. Stüdyo daireler içerisinde ki yapılanmaya kadar tüm daire seçeneklerinde kat planları yapılırken özel bir şekilde insanlara sunuluyor. Bu sayede hem kullanışlı ve hem de geleceği parlak bir konuta sahip oluyorsunuz. Bu tamamen sizin hangi konut tipini seçeceğiniz ile alakalı bir durum olarak karşınıza çıkıyor.

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

250 bin metrekare arsa alanı üzerinde hizmet veren projede 330 adet ofis, 35 mağaza, ücretsiz otopark ve yerden ısıtma hizmeti veriliyor. Binada acil çıkış merdiveni, özel güvenlik, kartlı giriş sistemi, görüntülü diyafon gibi güvenlik tedbirleri yer alıyor.

Projede geniş bahçe alanları, tam donanımlı spor salonu, çocuk ve kapalı yüzme havuzu, futbol, basketbol sahaları ve sauna gibi özel hizmetlerde projede yer alıyor. 3 metre kat yüksekliğine sahip projede ses yalıtımı bulunuyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Bekir Çetin Reply

  İsminden de anlaşılacağı üzere “finans” şehir projesi 🙂 35 mağaza ile hem alışveriş imkanı hemde yaşam alanı sunuyor

  1. admin Reply

   Merhaba Sinem Hanım,
   1+1 daire fiyatları 550 bin TL’den
   2+1 daire fiyatları 850 bin TL’den
   3+1 daire fiyatları 1 milyon 300 bin TL ‘den
   4+1 daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

 2. Beste Keskin Reply

  Residence olarak bu kısımdan bir ofis almayı bizim şirkette düşünüyor, çalışanların bir kısmını buraya yönlendireceklermiş

 3. Demet Yavuz Reply

  Anadolu yakasında oldukça ilgi gören bir proje, artık insanlar evlerinin yakınlarında avm, mağazalar, marketler istiyor.

 4. Musa Turan Reply

  Artık yapılan konut projelerinin içerisinde market mağaza avm gibi seçenekler olması, konut satışında önemli etken oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

thirteen + 14 =