xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Prava Kartal Projesi

Son dönemlerde İstanbbul’un en .çok gelişen semtlerinden biride Kartal’dır.  İşte Prava Kartal projesi tam da bu yeni gelişen ilçede bina edilmektedir.

birevim faizsiz konut

Mimari tasarımı üzerinde durursak ilk girişteki lobi itibarı ile etkileneceğinizi düşünüyoruz. Prava Kartal projesinin her noktasında birinci sınıf özel malzemelerin kullanıldığı 186 daire konforlu ve güvenli bir yuva vaad ediyor.

Bizler komşuluğu severiz adeta genlerimize işlemiştir.  İşte size ikinci  vaad budur. Kesinlikle Prava Kartal da komşuluk ilişkilerine tekrar kavuşacaksınız.

Pens adalarını hepimiz biliyoruz, peki ya hergün bu adalar manzarası ile uyanmak nasıl olur. Prava Kartal dairelerinde balkon yada salondan bu manzaraya sahip olursunuz.

Prava Kartal Kat Planları

Prava Kartal mimari tasarım olarak sade ve aynı zamanda şık bir mimariye sahiptir. Yere kadar uzanan pencereler manzaranın tadını çıkarmanıza yardım eder. Ayrıca teknolojiyi bu projede oldukça yoğun kullanan mimarlar güneş kırıcı paneller sayesinde de evinize giren güneş ışınlarını dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Prava Kartal 2 blokta 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri ni sunuyor. 186 adet dairede bloklar arasında 28 metrelik mesafe var. 4.313 m2’lik açık ve yeşil alanıyla size özgür bir yaşam alanı sağlıyor.

Prava Kartal Ödeme Seçenekleri

Emlak yatırımları her dönem en güvenli yatırım araçlarından biri olmuştur. Kartal ilçesine son zamanlarda yapılan yatırımlar neticesinde değer kazanan semt projeyide elbette değerlendirmektedir. Prava Kartal hem şehirler arası hem de şehiriçi ulaşım açısından avantajlı bir konumdadır. Trafik sorunu en az olan semtler arasında olduğundan yatırım değeri yüksektir.

Prava Kartal Marmaray’a yakınlığı ile en gözde projelerden biridir.  Eğer bu projeden ev sahip olmaya karar verdiyseniz şimdi avantajları konuşalım; peşin ödemelerde %15 indirim alabilirsiniz.  Dilerseniz %20 peşinat  ve  %80 banka kredisi avantajını değerlendirebilirsiniz.  Üstelik dilediğiniz daireyi tercih edebilirsiniz.

Prava Kartal Özellikleri 

İnsanın yuvasında olmasını isteyeceği en önemli şey güven ve huzurdur. Yatağınıza yattığınızda yada çocuğunuzun evde yalnız olduğunu bildiğinizde güvenlik konusunda endişe duymamanız gerekir. Prava Kartal projesinde güvenlik çok önemlidir.  7/24 güvenlik görevlileri giriş çıkışı kontrol eder. İntercom sistemi sayesinde dairenizi ziyaret edecek kişileri görebilirsiniz.  Üstelik intercom aracılığı ile diğer birimlerden de bilgi alabilir yani kısaca rahat iletişim kurabilrisiniz.

İkinci bir konu otopark konusudur. Prava Kartal’da otoparktan eve direk asansörler ile rahatlıkla ulaşılabiliniyor..   Ayrıca aracınız da hem sizin gibi güvende, hem de hava koşullarının olumsuz etkisinden korunmuş olacaktır. Kapalı otopark avantajı ile Prava Kartal diğer projelerin önüne geçmektedir.

Prava Kartal Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Bağdat Caddesi’nin devamı olan minibüs yolu üzerinde yer alan Prava Kartal projesinden konut alanlar cadde üzeri yaşamın ayrıcalıklarını ve rahatlığını doyasıya yaşayacaklar. .

Cadde üzerinde bulunan okullar, hastaneler, bankalar ve eczaneler yürüme mesafesindedir. Toplu taşımaya ulaşmak için zaman kaybetmez ve cadde yaşamının konforunu her an hissedebilirsiniz. Ulaşım konusunda Atalar Tren istasyonu/ Marmaray,Metro,İdo kartal deniz otobüsü iskelesi,ido Pendik iskelesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dragos tepesinden kartal adalet sarayına, Aydos ormanından kartal stadyumuna,maltepe sahil yaşam alanlarından Pendik marinaya kadar birçok noktaya yakındır.

Prava Kartal, özellikle kültür sanat konularını seviyorsanız; Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi ve Bostancı Gösteri Merkezi ayaklarınızın altındadır.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Nurcan Yalçın Reply

    Kartal’da bu tarz projeler çok sık tutulmaya başladı. Daha çok ofis olarak kullanıyor insanlar ancak yaşam alanı ve sunduğu ortam muazzam

  2. Muhammed Kara Reply

    Lokasyon olarak Kartal’da olması çok güzel, merkezi olması ve manzarasının güzel olması da büyük avantajlarından

  3. Hasan Can Reply

    Lokasyon olarak merkezi olması güzel, birçok noktaya yakın noktada, yatırımlık düşünülebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

15 + six =