xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Peşinat Ödemesi Sonrasında Faizsiz Taksitlerle Ev Sahibi Olabilirsiniz

Günümüzde eskisine oranla artık ev satın almak daha kolaydır. Bir çok insan para biriktirerek ev satın almanın yollarını arıyor. Ancak bu sırada bankalara ya da özel inşaat firmalarına yüksek faiz oranında faiz ödemesi yapmak istemiyor. İşte bundan dolayı son zamanlarda ortaya çıkmış olan faizsiz konut satın alım projeleri ile biriken paralar da ortaya çıkarılarak ev alımları hızlanmıştır.

birevim faizsiz konut

Emlak gayrimenkul şirketlerinin anlaşmalı bankalar ile birlikte yönetmiş olduğu bu projelerde neredeyse %0 değerindeki faiz oranında ev satın alabiliyorsunuz. Projeye dahil olarak ülke genelinde yapılan toplu konut projelerinden bir tanesini seçerek kira öder gibi kendi evinizi satın alıyorsunuz. Böylece senelerdir kendinize ve ailenize yaşatmak istediğiniz konforlu ve kaliteli bir ev hayatına ulaşmış olursunuz.

Emlak gayrimenkullerin anlaşmış olduğu özel şirketler sizlere faiz ödemesi yaptırmadan ev sahibi olmanızı sağlıyor. Öncelikle bu özel şirketlere üye oluyorsunuz. Bu sayede bulunduğunuz yerdeki tüm yeni ve eski konutlar hakkında sizlere bilgi veriliyor. Sahiplerini bulacak bu konut projelerinde noterler eşliğinde çekilişler yapılıyor. Eğer yapılan çekilişte sizin de adınız çıkarsa o halde her zaman o hayalini kurduğunuz eve kavuşuyorsunuz. Kaydolduğunuz özel şirket sizin için bu evi satın alıyor. Ardından da sizinle oturarak mali bütçenize en uygun olan ödeme planı ortaya çıkarılıyor. Bu sayede bir yandan kira gibi taksit öderken bir yandan da yeni evinizde oturma şansını yakalıyorsunuz. İstediğiniz taksit sayısında ödeme imkanınız oluyor. Sıra tespitli ev alma yöntemi adında olan bu seçenekle görüldüğü gibi hiçbir faiz ödemesi yapmadan kolayca ev satın alıyorsunuz.

Sizlere anlattığımız her iki proje kapsamında da ister peşinat ödemesi yapabilir isterseniz de hiçbir peşinat ödemesi yapmayabilirsiniz. Senelerdir biriktirdiğiniz parayı konut projesinde ön ödenek peşinat olarak verdiğiniz takdirde hem faiz oranında yapacağınız ödeme azalıyor hem de geri ödeme miktarınız azalıyor. Aynı zamanda taksitlerinizin sayısında da bir azalış olacağından dolayı kolayca ev sahibi oluyorsunuz. Ancak peşinat ödemeden de programlı bir taksit planında faizsiz konut almak istiyorum düşüncenizi yerine getirebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − five =