15 July, 2020

Park Mavera 3. Etap Projesi

Gelir paylaşımı modeli ile inşa edilen Park Mavera 3. Etap Toki ve Makro ortaklığında inşa ediliyor. Gelir paylaşımı modeli nedir? Kişi yada kurumların arsalarının firmalara arsa üzerine inşa edilecek bağımsız bölümlerinin satış bedellerinin belirli bir yüzdesi karşılığı devretmeleridir.

Park Mavera 3. Etap Başakşehir’in yeni merkezi olarak planlanmış bir yapıdadır. Park Mavera 3. Etap  1+0’dan 5+1’e kadar seçeneklerde  dairelere sahip ve  Park Mavera 3, 9 blokta, 50.696 metrekare arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün üzerinde yükseldiği arsanın 39.586 m2‘si yani yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlanmıştır.

Güvenli huzurlu bir yuva hepimizin hayali Park Mavera 3. Etap evleri size tam da istediğiniz yuvayı verir.   

Park Mavera 3. Etap Kat Planları

Kayaşehir Park Mavera 3. Etap projesi Makro ile Akyapı (Toki) Ortak yapımı ve kat planlaması 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 ve 5 oda salon olarak tasarlanmıştır.  Toplamda daire sayısı 672 ve ticari üniteler 338 adet gibi görünüyor. Ayrıca proje 8 blok olarak hayata geçiriliyor. Teslim tarihi 2020 olarak belirlenmiştir.

Park Mavera 3 etap büyük projeye sahip ve 50 bin 696 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Planlamada fitness yapabileceğiniz alanlar olduğu gibi yüzebilir sonrasında  saunayı değerlendirebilirsiniz. Spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi olanakları ile hayatınızı kolaylaştırıyor. .Özellikle havuz 4 mevsim kullanılabilecek fonksiyonlarda inşa edilmiştir.

Park Mavera 3. Etap Ödeme Seçenekleri

Park Mavera 3. Etap metrekare birim fiyatı 2 bin 600 türk lirasından başlıyor. Kayaşehir Park Mavera 3. Etap projesinde banka kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılabiliyor.  Başakşehir’de bina edilen proje 9 blok,723 konut ve 120 adet ticari üniteden oluşuyor. 730 bin türk lirasından 1.865 bin türk lirasına kadar konut bulma şansınız var.  Nakit indirimi  %15 olarak belirlenmiştir. İkinci alternatif ise; %30 peşin kalanı firma bünyesinde 15 ay vade ile ödeyebilirsiniz.

Park Mavera 3. Etap daireler 124 metrekareden başlıyor ve 262 metrekareye kadar farklı büyüklükte daire seçenekleri sunuyor.Yeni dönemde ödeme seçeneklerinden biri de eski evinin yeni evin ile değiştir kampanyasıdır. Park Mavera 3. Etap evleri hem bir yuva olarak hem de yatırı aracı olarak iyi seçeneklerden biridir.

Park Mavera 3. Etap Özellikleri

Millet bahçesi manzaralı geniş dairelerde oturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Park Mavera 3. Etap evlerinde merkezi sistemde bir ısıtma sistemi varken,kapalı devre TV ve özel güvenlik hizmeti sunuyor.   Tam donanımlı spor salonu,sauna, ebeveyn banyosu birçok avantaj söz konusudur.

B gurubu müşteri portföyüne hitap eden Park Mavera 3. Etap tan ev almak büyük bir fırsat kazanmanızı sağlayacaktır.

Park Mavera 3. Etap Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Büyükşehirlerde en önemli şey ulaşım kolaylığıdır ve Park Mavera 3. Etap evleri şuan ihalesi yapılmış ve onaylanmış metro ve tramvay inşaatına yakındır. Yatırım değeri olan bir proje tercih ediyorsanız doğru noktadasınız, bu projeden ev satın almak geleceğe yatırım yapmak anlamına gelecektir. Şimdiden yatırım değeri %3,61 artmıştır.

Park Mavera 3. Etap evlerinin 3. Havalimanı Bağlantı Yolu’na ve 3. Çevreyolu Bağlantısına doğrudan katılımı var.  Park Mavera 3 Etap, Kuzey Marmara Otoyolu Katılımı’na ise rahatça ulaşılacak yakınlıkta, az önce bahsettiğimiz şekilde projenin bulunduğu yeni merkezin metro ve tramvay ihaleleri yapılmış olup inşaatları devam etmektedir.

Paylaş