xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Nivo İstanbul Projesi

Her geçen gün hızla büyüyen İstanbul’un hızına yetişmek mümkün değil gibi görünüyor. Bu hızlı ve kontrolsüz büyüme en çok ihtiyacımız olan barınma konusunda inşaat şirketlerini harekete geçirdi. Nivo İstanbul Projesi bu konut projelerinden biridir.

birevim faizsiz konut

İstanbul yaşayan bir şehir hem de 7/24 yaşayan bir şehir.  Ve öyle olmasından zevk alıyorsanız, bu dinamik yapıda konforlu bir hayat için Nivo İstanbul doğru adrestir. Şık mimarisi ile bölgeyi dönüştürecek projelerden biridir. Yatırım değerine gelince kısa sürede artacağa benziyor.

Nivo İstanbul projesini hayata geçiren Cathay Group 25 yılı aşkın süredir hizmet veren bir kurum ve bu sizi güvende hissettirecek avantajlardan biridir. Neba ve Cathay Group ortaklığından iyi bir şeyler çıkacağa benziyor.

6 blok ve 1418 üniteden oluşan Nivo İstanbul modern yapısı ile Dome-Partners imzasını sağlıyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçen Nivo İstanbul yapılandırılarak projelendirilirken 30 danışmandan destek alındı. Danışmanlar arasında  ekonomistler, sosyologlar, mühendisler, mimarlar, planlama uzmanları ve peyzaj mimarları gibi farklı disiplinlerden kişiler bulunuyordu.

Nivo İstanbul Kat Planları

Nivo İstanbul 42 dönümlük arazi üzerine konumlandırılmıştır. 6 blok 1418 bağımsız ünite toplamda 200 bin metrekareyi bulacağa benziyor. Alışverişler için planlamada semte açık bir alışveriş caddesi yer alıyor ve bu cadde trafik ve yaya giriş çıkışına imkan sağlıyor.  1+1 daireler 50 ile 80 metrekare ve 2+1 daireler 85 ile 147 metrekare aralığındadır.

En iyi karma,ofis ve konut projesi ödüllerini alan İstanbul Nivo Projesi tamamlandı. Son kalan daire ve ofis satışları ise büyük tizizlikle sürüyor. Proje 6 bloktan oluşuyor.  1404 üniteden meydana geliyor. Ttoplam inşaat alanı 200 bin metrekare ve 3 blok home-office, 2 blok ise konut olarak tasarlanmıştır..

Nivo İstanbul inanılmaz derecede modern, konforlu, güvenli ve huzuru bir yapıdadır.

Nivo İstanbul Ödeme Seçenekleri

Bulunduğu lokasyona değer katacak projelerden olan Nivo İstanbul her geçen gün daha fazla talep alıyor. Satışa başlandığında 1+1 daire satış fiyatları 250 bin türk lirası iken bugünlerde fiyat 300 bin türk lirasına çıkmıştır. Kısa sürede değeri artan daireler ve elbette proje iyi bir yatırı aracı olduğunu kanıtlamıştır. Özellikle yabancı yatırımcıyı da çekmektedir.

Nivo İstanbul’un Basın Ekspres aksındaki en önemli kavşağın üzerinde bulunuyor metro ile  projeye değer katmaktadır.  .Lokasyon büyük bir avantaj sağlıyor.

Kalan 1+1 daire fiyatları 650 bin türk lirasından başlıyor. Elbette oturmak için konutlara ihtiyacımız var. Ancak ofis olarakta aynı lokasyonda bir yere sahip olmak yada homeoffice çalışmak zaman tasarrufu açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Nivo İstanbul Proje Özellikleri 

En önemli özelliklerinden biri de çevreci anlayışıdır. Nivo İstanbul yeşil bina sertifikalarından birine sahiptir. Bu şekilde özellikle yabancı yatırımcılarında ilgisini çekmektedir. Çevreci malzemeler , enerji tasarrufu konusunda hassas şekilde tasarlanmıştır.

Nivo İstanbul sosyalleşmek adına birçok özelliğe sahip bir yapıdadır.  Nasıl mı? Nivo İstanbul konut sahipleri proje kapsamında nelere sahiptir;

  • Hobi odaları,
  • sinema odası,
  • oyun odası,
  • toplantı odaları,

Kısıtlama olmaksızın 7/24 olanaklardan faydalanabiliyor. Bu seçenekler sizi tatmin etmedi ise;

  • koşu pisti, (tek katlı alışveriş bloğu üzerinde yer alan köprülerle birbirine bağlanan uzun koşu pisti iyi bir parkur imkanı sunuyor.)
  • Yüzme havuzları,
  • fitness salonları,
  • sauna & hamam ,
  • Açıkhava spor üniteleri,
  • açık ve kapalı oyun alanları,

Nivoİstanbul Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Nivo İstanbul’a ait birçok avantajdan bahsettik ancak şüphesiz en büyük avantajlarından biri ulaşım kolaylığıdır. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız en büyük şansın ulaşım kolaylığı olduğunu bilirsiniz. Basın Ekspress Yolunda yapılandırılan Nivo İstanbul ulaşım konusunda aşağıda biraz bilgi  vereceğiz.

Tem ve sahil yolunu birbirine bağlayan Basın Ekspress ve Güneşli E-5 yolu kavşak noktası niteliğindedir. Kuzey Marmara Otoyoluna kolay bağlantı noktasındadır.

M4 metro hattı ile Güneşli, metrobüs, raylı sistem, metro ile toplu taşımada en kolay ulaşım sağlanabilecek bölgelerdendir.  Özellikle hizmete açılacak olan Fatih metro istasyonu büyük kolaylık sağlayacaktır.

Daha önce lokasyonda 2 fabrika bulunurken bugün dönüşüm ile Nivo İstanbul muhteşem projesi yükselmektedir.  Kolay ulaşım ve muhteşem sosyal alanlar ile Nivo İstanbul yaşayan bir projedir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fifteen − two =