xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Nidapark İstinye Projesi

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan Tahincioğlu Nidapark İstinye projesini  markalaştırma yolunda görünüyor.  Ve bu projede oldukça iddialı bir duruşa sahiptir. Nidapark İstinye 15,525 metrekare alan içinde planlanmıştır.

birevim faizsiz konut

Bu proje içinde 3 etap söz konusudur. Vadi, Panorama,Koru etapları ile 24 blok söz konusudur.  202 bağımsız bölüm var.

Sarıyer’e bağlı İstinye’de konumlandırılan Nidapark İstinye’de proje başlangıcından beri %15,69 değer artışı var.

Boğaz manzaralı süper lüks yapılar A segmentinde portföye hitap ediyor.  İç, dış mekan vaziyet planı detaylarına aşağıda yer vereceğiz.

Nidapark İstinye Kat Planları

Nidapark İstinye  tasarım konusunda yabancı firmalardan destek alınmış ve iç ve dış cepheler ile ilgili  SB Architects tarafından tamamlanmıştır. Ayrıca iç tasarım konusunda oldukça iddialı bir firma olan KY mimarlığın emeği var.  Projede LEED sertifikası konusunda aday gösterilmiştir.  Prestijinin bir kısmıdaburadan gelmektedir.  Toplam 538 konut sayısı mevcuttur.

Nidapark İstinye Koru bölümünde 12 blok var.  Ayrıca 134 bağımsız alan ile birlikte tasarlanmıştır. Nidapark İstinye Vadi  bölümünde 19 blok var.  Ayrıca 202 bağımsız alan ile birlikte tasarlanmıştır. Tüm bloklar bahçeli ve dört yada beş katlı olarak tasarlanmıştır.

2+1,3+1,5+1,3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri mevcuttur. 90 metrekare ve 663 metrekare arasında değişiyor.

Nidapark İstinye Ödeme Seçenekleri

Nidapark İstinye boğaz manzaralı %30 + % 20 peşinatlı lüks konutlar %0 faiz ile 24 ay üstelik banka kredisiz …  Lüks bir hayatın sınırları olmayabilir, ama proje olabilir sloganı ile projeyi tanıtıyor.

Elbette süper lüks konutların fiyatları oldukça yüksek, en uygun fiyatlı olanlar 3 milyon türk lirası ve 28 milyona kadar artan fiyatlar söz konusudur. Özel kampanya ile 24 ay sıfır faiz ile banka kredisiz ev sahibi olunabiliyor.

Metrekare birim fiyatı 23 bin türk lirasından başlıyor.  Kefilsiz, kredisiz 24 ay sıfır faiz ile ev alma imkanı için emlak danışmanları ile irtibata geçiniz.

Nidapark İstinye Özellikleri 

Nidapark İstinye, sarıyer gerek havası gerek nezih yapısı ile birçok kişinin oturmak ve ev sahibi olmak istediği yererden biridir. Sarıyer’deki her ilçe özeldir ancak İstinye farklıdır.  İçe doğru kıvrılan deniz ile tatil beldelerindeki köyler gibidir.

Nidapark İstinye içinde neler var;

  • müzik bale okulu,
  • aktivite odası,
  • ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness,
  • kafe,
  • stüdyo odaları,
  • havuz,
  • market,
  • kuaför,
  • sinema salonu gibi onlarca lüks alan mevcuttur.

Daireler 90 metrekareden 663 metrekareye kadar arasında değişiyor.

Nidapark İstinye Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

İstinye’de yaşamak hem deniz hem de kara taşımacılığı açısından oldukça avantajlıdır. Nidapark İstinye ulaşmak özel aracınız ile kolay ancak toplu taşıma konusunda da şanslısınız.

Minübüs, otobüs, metro bir noktaya kadar var. M2 metro, Beşiktaş – Tarabya Minübüsü, Otobüs hatları ise 22RE ve 29Ş ile Nidapark İstinye ulaşmak mümkündür.

Sağlık kurumları, eğitim kurumlarına yakındır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × two =