xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
25 February, 2024

Nef Kandilli Projesi

Nef emlak sektöründe Türkiye’nin en büyük oyuncularından biridir.  Nef Bahçelievler, Nef Çekmeköy, Nef Kandilli  ve daha nicelerini sayabiliriz. Bu kadar çok proje şüphesiz deneyimi ve işinde uzmanlaşmış bir kadroyuda birlikte getiriyor. Kat planlamasında en küçük detaylara kadar düşünen bir kadrodan bahsediyoruz.

birevim faizsiz konut

Nef Kandilli diğer projelerinde sunduğu konforlu ve estetik alternatiflerini sizlere sunuyor. Nef Kandilli’den ev satın almanın artısı nedir?  elbette kesin olan şudür ki; yatırım açısından sizlere gün be gün kar getirecektir.

Nef Kandilli dünyanın sayılı en popüler ve eski  şehirlerinden birinde İstanbul’da yükseliyor.  Türkiye’de gayrimenkul sektöründe en büyük kredi notuna sahip olan Nef konutlarından Nef Kandilli şüphesiz firmanın gözdelerinden gibi görünüyor.

Nef Kandilli Kat Planları

En lüks projelerden biri olarak inşa edilen Nef Kandilli yatırım aracı olarak en uygun projelerden biri gibi görünüyor.  Nef Global yaklaşık 10 yıldır sektörde ancak kaliteli hizmet anlayışı ile birçok rakibi çoktan geride bıraktı.

Kat planları Metin Arolat imzalı bir projedir.  406 konuttan oluşan projenin  teknolojik alt yapısı gerçekten konfor ve güvenlik alanlarını destekliyor.

70.000 bin metrekarelik bir alanda oluşturulan kat planlarına göre daire seçenekleri  1+0’dan başlıyor. 1+1,2+1,3+1,4+1 ve 5+1 yaşam alan seçenekleri bulunuyor.  Nef Kandilli en küçük alan 153 metrekare ve 423 metrekareye kadar büyüyen daireler buluyor.  Hayallerinizde bir boğaz yalısında oturmak varsa işte size fırsat hemen arayın ve kampanyaları öğrenin.

Nef Kandilli Ödeme Seçenekleri

Nef Kandilli lüks yapılandırması ile şüphesiz kalbur üstü portföye hitap ediyor. 2020 yılında tamamlanması beklenen projede fiyat bilgisi için emlak danışmanları ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

A sınıfı segmente hitap eden konutları satın almak için kredi desteği alabilirsiniz.  2+1 daireler 158 metrekare,3+1 daireler 196 metrekare,4+1 daireler 236 metrekare,5 ve üzeri daireler ise 384 metrekareden başlıyor.

Üsküdar kandilli dendiğinde nezih bir semt akla gelir ve boğaz manzaralı dairelerde size hayatın tadını çıkarma şansı sunuluyor.

Nef Kandilli Özellikleri 

Masmavi deniz manzarası ile uyanacağınız daireler ile lüks ve konforlu bir yaşam sizin için hazırlandı. Proje hazırlanırken boğazı çeşitli noktalarında yer alan konaklar baz alınmıştır.  Tarihi tasarım anlayışı ile şekillenen daireler modern çizgiler ile tamamlanıyor. Cephe tasarımından perspektife birçok konuda sizi şaşırtacak bir proje gibi görünüyor.  Lüks bir siteden bekleyeceğiniz her şeye sahip olursunuz.  Yüzme havuzundan otoparka akıllı ev sisteminden 7/24 güvenliğe ve daha büyük konfor süprizlerine …

Nef Kandilli Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Kandilli Üsküdar’ın en gözde ilçelerinden biridir. Kandilli’yi bir çoğumuz gezmek yada yaşamak için tercih etmişizdir. Kiralık ve satılık daire fiyatları istikrarlı şekilde yükselirken markalı konut konusunda Nef Kandilli birçok kişiye cevap veriyor.

Nef Kandilli yeme içme mekanlarının yanısıra sağlık kuruluşlarına ve eğitim lokasyonlarına yakındır. Kandili toplu taşımada hem kara hemde deniz yolu ile iki taraftan size kolaylıklar sunar.  Üstelik  Marmaray ile birkıtadan diğer kıtaya dakikalar içerisinde geçebilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seven + 6 =