xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Mortgage’ı Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Artık mazeretlerinizi bir kenara bırakın. Hayallerine inananlar için yıldızlara ulaşmak için sadece bir adım yeter!  Her rüya hayalperest için özeldir, bu yüzden kişiye bağlı olarak herhangi bir anlam ifade edebilir. Cevaplamanız gereken soru şudur: Gerçekten istediğim nedir ve onu almamı engelleyen nedir? Aslında sizi engelleyen şey içinizdedir.  Başka bir deyişle, şimdi kendini yansıtma, derinlerde kim olduğunuzu öğrenmenin ve sizi geri tutan şeyi öğrenmenin zamanıdır. Aslında her şey mümkündür. Örneğin çocukluğunuzdan beri içinizde yer etmiş olan ev hayalleriniz için “garanti” bir araç olan mortgage kullanabilirsiniz.

birevim faizsiz konut

Tasarruf yapmak sandığınız kadar zor değil! Aşağıda nasıl tasarruf yaparak mortgage ile kısa sürede ev sahibi olabileceğinize dair tüyolar vereceğiz.

Mortgage kullandığımda zorlanmamak için nasıl tasarruf edebilirim?

  • Aylık gerçekçi bir bütçe oluşturun ve buna sadık kalın.
  • Dürtülerinizi bir kenara bırakın, bir şey satın almak istediğinizde derin bir nefes alın “gerçekten ihtiyacım var mı” sorusunu sorun.
  • Özel sağlık sigortası satın alın, acil çıkabilecek sağlık sorunlarınız için atacağınız bu adım sizi ekstra oluşabilecek sürpriz harcamalardan kurtarır.
  • Borçlarınız için bir ödeme planı oluşturun.
  • Bu süre zarfında kimseye kefil olmayın.
  • Dışarıda çok sık yemek yemeyin.

Ve elbette gelir gider çizelgesi hazırlayın.  Bu sizi tasarruf yapabilmeniz için destekleyecektir.  Mortgage tercih etmeniz için 5 neden hakkında ilke olarak sabit oranlı bir ödeme planının sizi gelecekte gerçekleşebilecek risklerden koruyacağını biliyoruz.

Sabit oranlı ipotekle risksiz ev sahibi olma   

Mortgage, kesinlikle zaman içinde en kesin avantajı sunan finansman türüdür. Sabit oranlı ipotek, imzalandıktan sonra kararlaştırılan faiz oranının tüm süre boyunca değişmemesini sağlar. Bu, ödenecek taksitlerin miktarını bilmek isteyen ve değişken oranlı ipotekle olduğu gibi olası piyasa dalgalanmalarıyla ilişkili risklerle yüzleşmek istemeyen bir borçlu için uygun bir çözümdür.

Sabit faizli mortgage kredileri özellikle istikrarlı gelir elde eden ve faiz oranlarındaki değişikliklerle ilgili hoş olmayan sürprizlerden kaçınmayı tercih eden aileler arasında popülerdir. Özellikle her ay ödeyeceği rakamı bilmek isteyen kişiler için “garanti” bir sistemdir.

Mortgage ile kendi evinizin konforunda ve huzurunda güven hissi ile yaşarsınız.

Kendi Evinizin Olması İçsel Huzur Verir

Biz insanlar için hayatta en önemli şey huzurdur. Huzurlu iseniz sağlıklı ve neşelisinizdir. Bilim barınağımız olduğunda daha güvende hissettiğimizi söylüyor. Hayallerinizi süsleyen evinizin iç tasarımı için kiracı olmaktan kurtulmak gerekiyor. İşte ilk adımı atmak için Mortgage güvenilir bir seçimdir.

Taşınma stresinden ve eşyalarınızın gördüğü maddi zararlardan korunun.

Kiracı Olmak Zor Hem Maddi Hem Manevi

Ev arama stresinin yanı sıra her taşınmada eşyalarınız biraz daha zarar görüyor. Hem maddi hem manevi zarara uğruyorsunuz.  Mortgage size kiracılık sebebi ile kaybetme riski olan aile yadigârı eşyalarınızın korunması konusunda da yardımcıdır.

Birikimlerinizi değerlendirin yoksa hiç ihtiyacınız olmayan şeyler için harcama riskine sahip olursunuz.

Yatırım Yaptığınızda Birkaç Sene İçinde Kar Elde Edeceksiniz

Kimi altına yatırım yapar kimi dövize ama bunlar riskli yatırımlardır. Ev almak ise en akıllıca yatırımlardan biridir. Çünkü döviz, altın gibi yatırımlar değişkendir ama insanların barınma ihtiyaçları değişmez. Ve mutlaka alacağınız ev oturmak istemezseniz kira geliri olarak size yardımcı olur.

İkinci bir ev sahibi olmak mortgage ile kolay!

Kira Geliriniz Olsun

Aileniz ile yaşıyorsunuz yâda ikinci bir ev almak istiyorsunuz. Her iki durumda da alacağınız mortgage kira geliri ile ödemenizi sağlar.  Mülk sahibi olmak en iyi yatırım araçlarından biridir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × 3 =