xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Mistral İzmir Projesi

Siz ve aileniz için en uygun seçenekli evi satı n almak ve en doğru eve taşınmak istiyorsanız bazı şartlara dikkat etmeniz gerekir.  Yer, arsa, banyolar, yatak odaları, banyolar ve mutfak, yeniden satış için olduğu kadar evden keyif almanız için önemlidir.

birevim faizsiz konut

Mistral yapı gayrimenkul tarafından inşa edilen Mistral İzmir Projesi nde öncelik müşteri taleplerine hitap edecek projeler üretmektir.

Proje başlangıcınden itibaren yaklaşık %13 değer artışına sahip olan Mistral İzmir Projesi yüzde yüz tamamlanmıştır.  Mistral İzmir Projesi 1+1 den 4+1’e farklı metrekarede daire satışları devam etmekle birlikte her metrekarede daire kalmamıştır.

Güvenlikten sosyal özelliklere, spor özelliklerinden iç özelliklerine büyük bir titizlikle bina edilmiştir. İzmir’in yeni kent merkezlerinden biri olan Bayraklı’da hayata geçirilen Mistral İzmir Projesi planlamasına göre rezidans, ofis ve açık hava yaşam merkezi bulunuyor. Farklı mimarisi ile ilgi  çeken ultra lüks yapı içinde 2 katlı bir bir çarşıda bulunduruyor.

48 katlı ofis ve 38 katlı daire yani rezidans bloklarından meydana gelmektedir. 38 katlı konut blokta 110 daire yer alıyor ve 48 katlı ofis bloğunda ise 153 ofis yer alıyor.

Mistral İzmir Kat Planları

Bayraklı bölgesinde inşa edilen kapalı inşaat alanı 97.180 metrekare olan yapının üç bodrum katı var ve konut kulesi 38 ve diğer kulede yer alan ofis kulesi  48 katlıdır.  Denize yakın konumda bulunana dairelerinyer aldığı konut kulesinde balkonlar var. İklim koşullarına göre konumlandırılan mekanlar estetik bir yapıda tasarlanmıştır.

Mistral İzmir projesi kat planları büyük bir özenle tasarlanmıştır. Güneş, rüzgar, yaşıtım vb. tüm son kullanıcıya ait rahatlıklar hesaplanarak inşa edilmiştir. Her iki kule içinde  kare planlamaları rasyonel ve ekonomik olarak tasarlanarak bina edilmiştir.  Tüm bina ve alan tasarımı yada planlamasın da kullanan kişilere en iyi şekilde fayda sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.  Enerji ile ilgili  hassasiyetimiz hem maddi hem doğa dostu olması ile ilintili olduğundan kaynakları tutumlu kullanacak şekilde bina edilmiştir.

Mistral İzmir projesi peyzaj alanlarında yer alan yeşillikler ve su bunların bakım ve kullanımı ile ilgili  doğa dostu çözümler ile tasarlanmıştır.   Elbette görüntü olarak yıllar boyunca güzel İzmir’e zarif bir katkıda bulunacak şekilde tasarlanmıştır.

Mistral İzmir Ödeme Seçenekleri

Mistral İzmir Projesi enerji  ve çevre dostu tasarım ile yani LEED sertifasına uygun olarak inşa ediliyor. 48 katlı ofis ve 38 katlı konut bloğundan oluşan  Mistral İzmir  Projesinden ultra lüks hizmet bekleyebilirsiniz.  En iddialı projlerden olan Mistral İzmir Projesinde ağırlıklı olarak 3+1 dairelere daha fazla yer verildi.

İzmir’in eşsiz körfez manzarasına bakan 38 katlı konut kulesinde 110 adet daire yer alıyor.  Daireler 96 ile 408 metrekara aralığında yer alıyor.

Banka kredisine uygun Mistral İzmir Projesi kapsamında kredi taksitlendirmesi mümkündür.  Projede yer alan konutların alanları büyük bir tizilik ile ultra lüks ve estetik tasarlanmıştır.  Peşin ödemelerde indirimalmak için emlak uzmanınız ile irtibata geçiniz.

Mistral İzmir Proje Özellikleri 

Körfeze nazır 2 kulenin birinde daireler birinde ise ofisler yer alıyor. Modern İzmir’in çehresine yeni bir yüz getirecek olan Mistral İzmir Projesi ekstra lüx olarak planlandı. Mazaralı ve konforlu bu iki blokta daire sahibi olmak şuan en iyi yatırımlardan biri gibi görünüyor.  Alsancak adresinde yer alan Projenin özelliklerine kısaca değinelim. Nedir bu ultra lüks planlama…

Isıtma merkezi sistemde yapılandırılmış, ücretsizkapalı otopark,asansörde güvenlik kamerasına sahip,kapalı devre tv, özel güvenlik,güvenlik kamerası mevcuttur.

Sosyal alanlarda ise bahçeden masaj salonuna, bilardodan parti alanına, çocuk oyun alanından kapıcıya birçok özellik mevcuttur.

Sauna,masa tenisi birçok noktada yer alabilir ancak Mistral İzmir Projesinde Squash Kortu, teniz kortu gibi  lüks spor alanlarıda yer alıyor.  Otopark asansöründen su deposuna kullanıcıların rahatlığıiçin birçokşey düşünülmüştür.

Mistral İzmir Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Mistral İzmir Projesi yaşamak için iyi bir seçim ve elbette yatırım için ise daha iyi  bir seçim gibi görünüyor.  Aşağıda güzergah rotaları sizlere yardımcı olacaktır. İzmir en büyük 4 şehrimizden biridir.  Ve toplu taşımada en az diğer şehirlerimiz kadar gelişmiştir.

 • Otobüs Güzergahları; 498 Bornova metro – Halkapınar metro  diğer otobüs numaraları -543-63-800
 • Tren Güzergahı Aliağa,Cumaovası, Menemen,Tepeköy
 • Metro

Mistral İzmir Projesi çevresinde hastaneler, okullar vb. bulunmaktadır. Çok hızlı ve kolay olarak ulaşım sağlanabilecek en yakın duraklar hangileridir.  Yeni Kent 113 metre uzaklıktadır ve 2 dakika yürüme mesafesidir. Adliye 167 metre uzaklıkta, 3 dakika  yürüme mesafesindedir.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Sena Aydın Reply

  İzmirde ünlü bir yazılım şirketi var, onlarında böyle bir rezidans tepesinde ofisleri var. Bu tarz yapı ve şirketlerin sadece İstanbul’da anılması yerine İzmir ve diğer büyükşehirlerimizde de böyle yapıların olması beni umutlandırıyor.

 2. Furkan Aktaş Reply

  İzmir’de de böyle güzel yapıların olması sevindirici, bu tarz projelerde sadece İstanbul olarak düşünülmemesi çok güzel

 3. Edanur Yüksel Reply

  İzmir’de böyle büyük mimarilerin olması hoşuma gidiyor, İstanbul harici büyükşehirlerimizde bu tarz gelişmeler kaydetmeli

 4. Sibel Acar Reply

  İzmir’e farklı bir renk katan proje olduğunu düşünüyorum, mimari olarak çok güzel bir proje

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

4 + 18 =