xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Meydan Eryaman Projesi

Meydan Eryaman Projesi Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat tarafından ortak yürütülen bir projedir. 17 bin 700 metrekare alanda yükselen Meydan Eryaman Projesi Ankara Etimesgut’ta yükseliyor.  Meydan Eryaman Projesi kapsamında süs havuzları, kamelyalar, 201 adet açık otopark, 397 adet kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor aktiviteleri, yürüyüş yolları, koşu parkuru, açık fitness alanı, güvenlik, resepsiyon, yeşil alanlar yer alıyor.

birevim faizsiz konut

51 farklı tipte cadde mağazasının da yer aldığı projede bir ailenin sahip olması gereken tüm destekleyici şartlar sağlanmış;

  • kablolu televizyon,
  • paratoner,
  • su deposu,
  • jeneratör,
  • uydu tv altyapısı,
  • fiber optik internet altyapısı,
  • hidrofor,
  • merkezi sıcak su,
  • görüntülü interkom sistemi,
  • doğalgaz..

Hepimiz kolay alışveriş yaparak evlerimize ulaşmayı hayal ediyoruz. değil mi?  Hayat koşturmacalı ve bazen alışveriş çok yorucu olabiliyor.  Projede 51 adet farklı cadde mağazası da bulunuyor.

2020 yılında teslim edilmesi planlanan Meydan Eryaman Projesi nden daire satın alarak iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Şüphesiz ülkemizin başkentin de yer alan konutlar her geçen gün artan bir ivme ile değerleniyor.

Meydan Eryaman Kat Planları

Kat planı nedir? Kat planı mimari projede yer alan yapının her bir katının;kullanımından niteliğine, konumundan ortak kullanım alanlarına bütünün planlamasına verilen isimdir.  Daire kat planlamalarına göz atabilmeniz için internet üzerinde planlama dosyaları bulunmaktadır. 1+1 yani oda salon seçeneğinden başlayan  daire planlaması  özel tasarım dairelere kadar internet sayfaları üzerinden görülebiliyor. Daire tipleri; 2+1 76,71 metrekare ve 86,63 metrekare ve 3+1 daireler ise 103,16 metrekaredir.

Yada dilerseniz  Meydan Eryaman uzman emlak danışmanınız ile görüşerek direk daireyi yerinde görebilir ve satınalma detaylarını ödeme koşullarını  birlikte inceleyebilirsiniz.

Kat planlarını incelediğimizde konforlu ve huzurlu hissedeceğiniz dairelerin satışlarına rastlıyoruz. Özellikle yapılan peyzaj çalışmaları sizi Meydan Eryaman projesinde doğa içinde yaşıyor hissi verebilir.  Yapaylıktan uzak tasarlanmıştır. Meydan eryaman  Projesi ile huzurlu ve güvenli bir hayata yelken açabilirsiniz. Şüphesiz en rahat ettiğimiz yer evlerimizdir.

Meydan Eryaman Ödeme Seçenekleri

Meydan Eryaman Projesinde son dönemlerde dairelerin %60 satılmıştır. Geriye kalan %40 içinse oldukça avantajlı kampanyalar bulunmaktadır.  2+1 daireler 299 bin türk lirasından ve 3+1 dairler ise 399 bin türk lirasından satışa sunuluyor. 0,99 faiz oranı ile oldukça avantajlı bir satış söz konusu oluyor.

Kişiye özel ödeme planı ile ödeme kolaylığı sağlayan Meydan Eryaman Projesinde her bütçeye uygun bir daire var. 12 kat ve toplamda 550 daire var.

Dairelerin birçoğu satılmış olsa da hala satınalabileceğiniz daireler mevcut.  Banka kredisi  yada faizsiz finans yatırım araçlarını kullanarak daire satınalabilirsiniz. Ancak  %25 peşinatla konut sahibi olabileceğiniz projeden ev satın almak için emlak danışmanlarınıza ulaşın.

Meydan Eryaman Proje Özellikleri 

Çok fazla özelliği olan bir proje ancak size en önemli özelliklerinden bahsetmek isteriz. Kolay Ulaşım kolaylığı bulunan Meydan Eryaman Projesinde ikinci en önemli şey bizce yeşil alanların büyüklüğü olsa gerek… Çünkü peyzaj alanları ve alanlardaki dekorasyon sizi oldukça etkileyecektir. Kamelyalar, havuz ve dış mekan mobilyaları oldukça özenle seçilmiş olduğu fark ediliyor.

Biliyorsunuz ki araba sahipleri için park alanları büyük şehirlerde büyük sıkıntı yaratıyor. Bunu düşünen Meydan Eryaman Proje tasarlayıcıları 201 adet açık ve 397 adet kapalı otopark alanı tasarladılar.

Güvenlikli giriş bir çoğumuz için olmaz ise olmaz bir seçenektir. Bunu bilen ve aile kavramını bile Meydan Eryaman Proje mimarları güvenlikli giriş, çelik kapı gibi birçok koruyucu önlem aldılar.

Meydan Eryaman Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Meydan Eryaman projesinde tam girişe 6700 metrekarelik bir peyzaj alanı var. Otoyolların kesişim noktası D-20 / E-89 / D-140 otoyolların kesişme noktası ve oldukça iyi bir konumu var. Yani Samsun, Konya ve Eskişehir yollarının kesiştiği bir noktada yer alıyor. Susuz kavşağınını yanıbaşında yer alıyor. Bu şekilde bir konum ile ne kadar kolay Meydam Eryaman’a ulaşabileceğinizi anlayabilirsiniz. Ulaşım konusunda oldukça avantajlı bir konuma sahip olan Meydan Eryaman Projesi’nden bir daire almak yatırım açısından da oldukça avantajlı görünüyor.

Eryaman metro durağına yürüyerek ulaşmak mümkün gibi görünüyor. Optimum alış veriş merkezi ne ise 15 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz.  Meydan Eryaman içinde dükkanlar mevcut alışveriş yapılması kolay. Meydan Eryaman Projesinde açık,kapalı toplam 598 araç kapasiteli otoparka da sahiptir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

20 − seventeen =