xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Meva Şehir Projesi

Bu yazıda, evinizi güvenle satın almak için küçük detaylardan bahsederken sizde Meva Şehir Projesi nden neden ev satın almanız gerektiğine dair küçük ipuçları vereceğiz.  Öncelikle konumu kontrol etmenizi öneriyoruz. Yatak odası sayısı en önemli noktalardan biridir.  İlave bir yatak odası genellikle ofis, oturma odası, çocuk oyun odası veya egzersiz odası olarak kullanılabilir. Birçok hobi, malzemeler için çalışma alanı ve depolama gerektirebilir ve ilave bir yatak odası bu amaca iyi hizmet eder. Yaşam tarzınızı ve onu neyin geliştireceğini düşünün.Banyo sayısı ve mutfak düzenini kontrol edin.  Tüm bu detaylar kendinize en uygun daireyi satın alırken sizlere yardımcı olacaktır.

birevim faizsiz konut

Ünsal Group tarafından bina edilen Meva Şehir Projesi geleceğe yatırım yapıyor. İnşaat sektöründe istikrarlı şekilde büyüyen  Ünsal Group Meva Şehir Projesi ile de ününe ün katacağa benziyor.

Dürüst ve mükemmeliyetçi proje üretmek için yola çıkan firma müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutarak çalışıyor. Yatırıma en uygun konut projelerinden biri olan Meva Şehir Projesi orta ve orta üst guruba hitap ediyor.

Meva şehir Projesi Kat Planları

Meva Şehir Projesi daire seçenekleri ve kullanım alanlarını inceleyecek olursak; yan kısaca kat planlarını

 • 2+1 daire 105 metrekare
 • 3+1 daire 150 metrekare
 • 4+1 daire lüx ve deluxe 193,78 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Her dairenin en az bir balkonu bulunuyor. Daireler ısı pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi kullanıyor. Meva Şehir Ankara’da bina ediliyor. 1800 daireli projede 100 adet ticari alanda var. 18 bloktan oluşan projeyi Ünsal gurup inşa ediyor.  Haziran 2021 de teslimatı beklenen proje Ankara’nın en eski semtlerinden Etimesgut’ta bulunuyor.

23 kat sayısına sahip Meva şehir projesi oldukça rağbet görüyor. 2,3 ve odalı binalarda konfor ve estetik birinci plandadır.

Meva şehir Projesi Ödeme Seçenekleri

Fiyat aralığınızı belirlemeli ve kredi için ön onay almalısınız.  Ev satın almak büyük bir yatırımdır ve sadece satın alma fiyatından çok daha fazlası vardır. Tüm maliyetlerin finansmanınızı nasıl etkileyeceğini ve fiyat aralığı ve ipotek ödemesi konusundaki kararınıza bağlı kalacağını düşünün.  Meva Şehir Projesi krediye uygundur ve peşin ödemelerde indirim oranları için emlak uzmanları ile iritbata geçebilirsiniz.

Faizsiz 36 ay taksit imkanı sunan ve nakit ödemelerde %20 indirim avantajı sunan Meva Şehir Projesi orta gelirli ve orta üst gelirliler için oluşturulmuştur. Ayrıca emekliler için çok özel indirim imkanları sunuyorlar.

Özellikle vadeli ödemelerde bankasız, kefil ve senet ihtiyacı olmadan 36 ay taksit ve %10 indirim ile ev sahibi  olabilrisiniz.  Meva şehir projesi kapsamında peşin ödemelerde %20 indirim oranı ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. ! Taksit oranlarını bütçenize göre ayarlayarak konut sahibi olabilirsiniz.

Meva şehir Projesi Projesi Özellikleri 

Meva Şehir Projesi nin en önemli özelliklerinden biri 7 bin metrekarelik göletidir. Adeta sahil kasabasında yaşıyor hissine kapılabilirsiniz. Bu proje kapsamında küçük bir kasabada olması gereken her şeye sahip olacaksınız, AVM yani alışveriş merkezi, mağazalar, marketler, kafeler ve daha neler neler …

Çocuklar için en iyi planlamalar yapıldı. Parklar, spor alanları ve bahçeler keyifli zaman geçirebilmeleri  için her detay düşünüldü.

Meva Şehir Pojesinde çocuklar kadar yetişkinlerde önemlidir. Yürüyüş parkı ve koşu parkuru tanımlandı. Alışveriş merkezleri vb detaylar ile şehrin içinde ve yapay gölet ve peyzaj alanları ile de doğada kalabileceksiniz. Tamda olması gerektiği gibi… Meva Şehir Pojesinden ev satın almak sadece kendiniz için değil çocuklarınız içinde bir yatırımdır.

Meva Şehir Projesi Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Meva Şehir Projesi nde her detay özenle planlandı bunlardan biri de okullardır. Okul proje içine dahil edildi. Yani çocuklarınızın yakınlarınızda gözünüzün önünde eğitim alabilmeleri  için Meva Şehir Projesi içinde kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise mevcut. Hem zamandan tasarruf edilebilecek hem de servis vb. giderlerden kurtulmuş olacaksınız.

Meva Şehir Projesi Etimesgut semtinde Ankara da bulunuyor. Çubuk çayına sadece 150 metre uzaklıktadır.  Meva Şehir Projesi ayrıca;

 • Optimum AVM’ye 500 metre,
 • ÖZkent Akbilek Fen Lisesi’ne 500 metre,
 • Aile Yaşam Merkezi’ne 350 metre,
 • Hızlı Tren Garı’na ise 450 metre mesafede bulunuyor.
birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Duygu Bozkurt Reply

  Ankarayı güzelleştiren projeler geliyor 1-2 senedir, Meva Şehir Projeside onlardan en büyüğü diyebiliriz

  1. admin Reply

   Merhaba Duygu Hanım,
   Meva şehir projesi 7 bin metrekarelik göleti içerisinde barındırması itibariyle şuana dek Ankarada yapılan en büyük projelerden biridir. Projenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise projenin içerisinde kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise mevcut olmasıdır.

   1. Bahar Yavuz Reply

    İçerisinde kreş, anaokulu, ilkokul ortaokul ve lise olması gerçekten muhteşem bir avantaj. Büyükşehirlerdeki en büyük sorun ev ile çocukların okulunun mesafesi oluyor maalesef. Meva şehir projesi bu anlamda çok büyük avantaj sunuyor müşterilerine.

 2. Aysel Yavuz Reply

  İçerisinde kreşten liseye kadar okul olması büyük avantaj, ancak fiyatlarını göremedim konuda güncel fiyatları konusunda bilgi var mı?

  1. admin Reply

   Merhaba Aysel Hanım,
   Meva Şehir Projesi fiyatları
   99.000 – 849.000 TL bant aralığındadır.
   2+1 399.000 TL ‘den 105 m²
   3+1 549.000 TL ‘den 150 m²
   4+1 699.000 TL ‘den 193-250 m²

 3. Arif Arslan Reply

  Fiyat olarak fiyatları makul gözüküyor, yapısal olarak büyük bir yapı olması ve içerisinde birçok (okul, spor salonu) alanın bulunması büyük avantaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × four =