xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Livin İzmir Projesi

Ev alırken bazı konulara dikkat etmemiz gerekir. Elbette öncelikle neye ihtiyacımız olduğunu bilmeliyiz. Sonrasında ise ihtiyacımıza en uygun noktalara dikkat ederek bizim ve ailemiz için en iyi seçeneği seçmeliyiz.  Biz size bugün konum konusunda birkaç tüyo vereceğiz. Ve elbette yazının devamında Livin İzmir Projesi size neden konum bakımından neden uygun daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

birevim faizsiz konut

Konum olarak eğer çocuklarınız varsa elbette eğitim kurumlarının yakınlığı büyük bir avantajdir. Yapılan istatistikler konum olarak ibadet yerlerine, hastanelere yakın projelerin daha verimli olduğunu gösteriyor. Ana yollara kolay erişim, trafik akışı her biri konumu etkileyen noktalardır. Mahallenin içindeki evin konumu da birçok kişi için önemlidir. Bazı insanlar ana girişin yanında çok fazla yer alırken, diğerleri trafikten uzak ve daha fazla gelişmeye açık olmaktan hoşlanmaktadır. Bir park, havuz veya rekreasyon alanı varsa, bazı sahipler en yakın yeri seçecektir. Çıkmaz sokaklar bazıları tarafından, bazıları ise ana bulvarda yaşamaktan hoşlanır.

Livin izmir Projesi Mavişehir’in kalbinde bina ediliyor. İzmir’Liler kadar farklı şehirden olanlarda Mavişehir hakkında lumlu bilgiye sahiptir. Modern ve kaliteli bir şekilde gelişmekte olan ilçenin alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve huzurlu sakin ortamı ile her İzmir’linin yaşamak istediği yerlerden biridir.  Özellikle rahatlıkla aileniz ile yerleşerek çok sakin ve kaliteli bir hayata başlayabilirsiniz.

Livin izmir Projesi Kat Planları

Livin izmir Projesini planlayan ekip en çok  güvenliği konusunda iddialı ve bunu siteleri dahil birçok yerde belirtiyor. 31 katlı dikey blok ve yatay bir mimari ile tasarlanmıştır. Harika bir deniz manzarasına sahip hayallerinizin arkasında olun. Deniz manzaralı sakin ve huzurlu bir evde oturmak mümkün.  Toplam 7 blok ve farklı kat yüksekliğindeki bloklar yeşile ve denize yakın bir konfor vaad ediyor.

Livin izmir Projesi 35.000 metrekarelik geniş bir araziye sahip ve şehrin doğal dokusunu bozmadan tasarlanmıştır. Daire planlarında 1+1 den 5+1’e kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.  Güvenliği önplanda tutan projede yatrıım amaçlı değerlendirmek isterseniz doğru noktadasınız. Kat planlarında ortak alanlarda da birçok avantajlı projedir.

Livin izmir Projesi Ödeme Seçenekleri

2 bin 500 konut hedefi olan Livin izmir Projesi  %25 oranında prim sağlaması bekleniyor. İzmir Mavişehir’de yükselen binalar Cengiz İnşaat tarafından yapılmaktadır. İlk etapta 366 daire ve 33 dükkan şeklinde şeklinde hayata geçmesi beklenen proje iki etaptan meydana gelecektir.

Livin izmir Projesi  fiyatlar 630 bin lira ile 9 milyon 500 bin lira arasında değişiyor.

Banka kredisi yada peşin satın alabileceğiniz konutlar size güvenli otopark, çocuklar için park alanları, spor alanları ve kültürel alanları olan yatırım olarakta düşünülebilecek bir satın almadır.

49 metrekareden 328 metrekare arasında farklılık gösteren Livin izmir Projesin de , %20 peşinat ödeyip kalan miktarı krediler ile tamamlayabilirsiniz.

Livin izmir Projesi Özellikleri 

Cengiz inşaat tarafından bina edilen Livin İzmir Projesi nde 7/24 güvenlik hizmeti veriliyor. Açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu,çocuk havuzu,çocuk parkı, fitness center, spor salonu, sauna, Türk hamamı, sosyal tesis alanı, cafe, restoran, mağazalar, basketbol sahası, voleybol sahası, gibi hiçbir  ayrıntı gözden kaçmamıştır.

Yaşamınızı değerli ve sağlıklı kılacak her şeyi, Livin İzmir Projesi nde bulabilirsiniz. Estetik tasarım ile hayata geçmiş olan proje yatırım içinde oldukça avantajlıdır. Livin İzmir projesi sıra dışı ofis anlayışı ile fark yaratan planlamalardan biridir.

Livin İzmir projesi en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçenekleri öğrenmek için internet üzerinden başvurabilir yada 444 1 649 numaralı hattan ulaşılabilir.

Livin izmir Projesi Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Livin İzmir Projesi Karşıyaka’da yer alıyor ve  Mavişehir’de bulunuyor. Gayrimenkul yatırım açısından geçmiş 7 yıllık verileri ve değişimleri değerlendiriyor. Livin İzmir Projesi denize en yakın projelerinden biridir. Cengiz İnşaat tarafından İzmir’de geliştirilen, 366 konut ve 33 adet mağazadan oluşan Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından bina ediliyor.

Livin İzmir Projesi konum olarak Karşıyaka Arena’ya yakın ve ayrıca müzelere,liselere,macro center  alış verişl i alanlarına oldukça yakın konumdadır. Çevresinde yer alan birkaç nokta hakkında bilgi  vermemiz gerekirse;

  • Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi,
  • Medical Park İzmir Hastanesi,
  • Özel Ekol K.B.B. Hastanesi,
  • Kent Hastanesi,
  • İzmir Özel Can Hastanesi,
  • Diafiz Fizik Tedavi Merkezi,
  • C. Sağlık Bakanlığı Çiğli Devlet Hastanesi yer alıyor.
birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

11 − 9 =