xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Kredi Kartıyla Ev Sahibi Olmak Artık Mümkün!

Evergreen Aphrodite projesi ile yatırımcılara kredi kartıyla yatırım fırsatı sunuluyor. Projelerin satışı, Türkiye’de yaptığı hızlı ve başarılı konut satışlarıyla gayrimenkul sektöründe önemli isimlerden olan İsmail Gökalp’e emanet edildi.

birevim faizsiz konut

Dünyanın bilinen gayrimenkul geliştiricilerinden Evergreen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hayata geçirdiği konut ve otel karmasından oluşan Aphrodite projesi ile yatırımcılara yüksek kazanç ve keyifli bir yaşam vaat ediyor. Proje yatırımcısına eşsiz lokasyon, üst düzey yaşam konforu, yüksek katma değer ve benzersiz ödeme avantajı sunuyor.

Projeden daire almak isteyen yatırımcılar yüzde 30 oranındaki peşinat tutarını, kredi kartına taksitle de ödeyebiliyor.

Sektörün Güvenilir İsmi: İsmail Gökalp!

Aphrodite projeleri, 4 etaptan oluşuyor. Proje son yılların gözde proje danışmanı İsmail Gökalp’e emanet edildi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gaziveren bölgesinde yükselen Aphrodite projelerinin bulunduğu arazi, Lefke ile Güzelyurt arasında kalan sahildeki tek Türk tapulu arazi olma özelliğine sahip.

İsmail Gökalp: “Türk Yatırımcıya Ağırlık Vereceğiz”

Yatırım hakkında konuşan Aphrodite Projeleri Türkiye Satış Pazarlama Koordinatörü İsmail Gökalp: “Projelerimizin teslim edilen ilk etabı özellikle Türkiye, İngiltere ve Kuzey Avrupa ülkeleri tarafından ciddi bir talep gördü. Yatırımcı profilinde yüzde 80 oranda Kuzey Avrupalılar öne çıktı. Kalan 3 etaptaki satışlarımızda daha çok Türk pazarına yoğunluk vereceğiz. Projemizin yer aldığı bölge, kiracı açığı bulunan ve talepte zirveyi gören bir bölge. Bu da satışlarda etkili oluyor” değerlendirmesinde bulundu.Peşinatsız ve ara ödemeyi ortadan kaldıran kredi kartıyla ödeme fırsatı hakkında bilgi veren İsmail Gökalp, “Aphrodite Park Residence projemizde daire fiyatlarımız 239.250 TL’den başlıyor. Bunun yüzde 30’luk kısmı olan 71.775 TL’sini yatırımcılarımız aylık 5.981 TL taksitle kredi kartıyla 12 ay boyunca ödeyebiliyor. Geri kalan 167.475 TL’yi de inşaat tamamlandığında Türk bankalarından kredi kullanarak ödeyebiliyor.” açıklamasın da bulundu.

Aphrodite’e Banka Garantisi!

Projenin C bloğun ödeme planına ilişkin açıklamada bulunan İsmail Gökalp: “C bloğumuz 24 ay sonra teslim. Projede, %50 peşinatı inşaat bitene kadar kredi kartına 24 ay taksit yapıyoruz. 170.000 TL bir daireyi 3.540 TL taksitle 24 ve 25 ay taksitle ödeme imkanına sahipler. 85.000 TL kalan tutarı ister peşin, ister banka kredisiyle ödeyebiliyorlar. Ayrıca bir önemli nokta daha, projemiz banka garantörlüğünde. Ödenen tutara banka teminat mektubu verebiliyor.” diye konuştu.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Aykut Erdoğan Reply

  Kredi kartıyla ev sahibi olabilmek güzelde o limitli kredi kartı olan insan zaten villada yaşıyordur 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Meral Hanım,
   Evergreen Aphrodite projesi ile yatırımcılara kredi kartıyla yatırım fırsatı sunmaktadır. Satış ofisi ile görüşüp detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

17 + 19 =