xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Konut Projeleri ve Bazı Özel Olanaklar

Barınma, insanların olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Son zamanlarda bu konuda bilhassa siteler dikkat çekmektedir. Kendilerini merkezden uzaklaştırmak ve yaşam standartlarını arttırmak isteyen kişiler, bu konuda özel olanaklara sahip olan siteleri tercih etmektedir. Bu sitelerin konsepti seçtiğiniz siteye göre değişse de, sitelerin bir çoğunda havuz, çocuk parkı, fitness salonu ve otopark bulunmaktadır. Bu olanaklar özellikle aileler için cazip gelmektedir. Engelliler için de asansörlü yaşam alanları her zaman daha caziptir.

birevim faizsiz konut

Proje Lansman Dönemleri ve Ödemeler

Özellikle istanbul’un çeşitli bölgelerinde farklı proje olanakları ile karşılaşmanız olasıdır. Bu projelerin başlangıç döneminde var olan fiyatları ve sonraki süreçlerdeki fiyatları farklıdır. Lansman dönemi diye sunulan reklam döneminde projelerden alımlarınızı daha uygun fiyata yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken firmalardır. Lansman döneminde firmaların henüz projeye başlamamış olması, riskli bir durumdur. Bu nedenle güvenilir firmalar ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Faizsiz konut kredisi nasıl alınır, diye düşünüyorsanız, bunun için klasik projelerin anlaşmalı bankaları arasındaki katılım bankalarını seçmeniz gerekir. Eğer seçenek olarak size böyle bir banka sunulmadı ise, katılım bankanızı kendiniz seçebilir ve dışardan kredinizi kendiniz çıkarabilirsiniz. İlk etapta bu yöntem zor gibi gelse de, aslında prosedürleri başlattıktan sonar sizin için her şey daha kolay ve istediğiniz gibi olacaktır.

Dairenizi seçtikten sonra ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. 120 aya kadar ödeme yapma şansınız vardır. Belirlenen peşinatı banka dışında ödemeniz gerekir. Bu peşinat konusunda firma ile anlaşarak kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bu durum firma insiyatifindedir. Banka kredinizi ne kadar düşük tutarsanız, ödemelerinizi de o kadar düşük faiz oranı ve miktarlar ile yapabilirsiniz.

Faizsiz Konut Kredisi Olanakları

Engellilere faizsiz konut kredisi olanağı TOKİ tarafından sunulmaktadır. Bunun dışında kalan vatandaşlarımızın bu konuda özel hizmet sunan firmaları seçmesi gerekir. Engelliler için özel uygulamaya sahip olan TOKİ sadece onlar için faizi kaldırmıştur. Bu da ödemelerin daha rahat yapılabilmesi için bir devlet desteğidir.

Konut kredisi için bankanızı katılım bankaları arasından seçebilir ve size özel olanaklardan bu bankalar aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five − 5 =