xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Kira Öder Gibi Taksitle Konut Sahibi Olmak Mümkün Mü?

Yaşadığımız toplumda konut sahibi olmak en büyük hayallerimizden biridir. Eğer bir birikimimiz yoksa bunun için yıllarca çalışıp çabalamamız gerekiyor. Hele de büyük şehirlerde yaşıyorsak bu daha da imkansız hale geliyor. Yapılan araştırmaya göre büyük şehirlerde kirada yaşayanların sayısı konut sahibi olanların sayısından fazla.

birevim faizsiz konut

Bir çoğumuzun sorunudur aslında kiracılıktan konut sahipliğine geçiş. Doğru yöntem bulunduğunda bunun hiç de zor olmadığını görebiliriz. Konut sahibi olmada atılabilecek en önemli adım faizsiz konut alma yollarını araştırmaktır. Şüphesiz ki konut sahibi olmanın en korkutucu yanı konut faizlerdir. Faizsiz kira öder gibi konut sahibi olmak öncelikli tercihimiz olacaktır. Çünkü yaşadığımız koşullarda hem oturduğumuz konutun kirasını ödeyip hem de satın aldığımız konut için para ödemek imkansız hale geldi. Bu sebeple tercihimiz satın aldığımız konutta hem oturmak hem de kira öder gibi taksitlerini ödemek olacaktır. Bunun için de bitmiş projeler bu tercihimiz için uygun olacaktır. Araştırdığımızda peşinatı düşük aylık ödemeleri uygun olan birçok bitmiş konut projesi bulabiliriz.

Eğer yeterli bir birikimimiz ve aylık taksitlerimizi yüksek meblağdan ödeme imkanımız yoksa konut tercihimizi küçük metrekareli konutlardan yana kullanabiliriz. Böylece hem aylık taksitlerde zorlanmamış, hem de bir an önce kiradan kurtulup kendi konutumuzda oturmuş oluruz. Tabi bunu yaparken de lokasyon unsurunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sadece ücreti düşük olduğu için konut tercihi yapmamalıyız. İşinize yakınlık,sosyal hayat,ihtiyaçlarınızın karşılanması gibi faktörleri de hesaba katmak gerekir. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurduğumuzda doğru tercih yapmak kaçınılmaz olacaktır.

Kira olarak ödediğimiz paranın bize hiç bir türlü geri dönüşü olmadığını da düşünürsek faizsiz kira öder gibi konut sahibi olmak vereceğimiz en güzel karar olarak gözüküyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

15 + fifteen =