xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Iğdır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim tarafından sunulan küçük taksit tutarları ile faizsiz ev alma avantajından yararlananların sayısı artıyor. Kendi evini almak isteyen orta ve dar gelirli ailelerin yanı sıra geleceğe yatırım yapmak ya da tasarruflarını değerlendirmek isteyen vatandaşlar ikinci hatta üçüncü evini alıyor. Tek bir sistemin olmadığı her bütçeye göre farklı yöntemlerin sunulduğu sistemde zorlanmadan kendi şartlarına uygun koşullarda ev sahibi olmak elinizde. Birlikte tasarruf yönetiminin deneyimli ve tecrübeli emlak ve finans danışmanlarının sağladığı destek sayesinde insanlar bütçelerine uyan yöntemi belirliyor.

birevim faizsiz konut

Her Gelir Grubuna Uygun

Her gelir grubuna uygun bir yöntem mutlaka var, belirlenen yöntemin şartlarını yerine getiren herkes ülkenin her yerinden istediği evi alabiliyor. Doğunun en güzel kentlerinden olan Iğdır kredisiz ev alma yönteminin değerlendirildiği iller arasında bulunuyor. Burada yaşayan ya da Iğdır’da evim olsun diyenlerin sunulan avantajlar ile ev sahibi olduğu kentte kira öder gibi yatırım yapmak söz konusu. Birevim tarafından sunulan yöntemlerden olan sıra tespitli tasarruf yöntemi ile küçük taksit tutarları ile ev sahibi olma imkanı sağlayan sistem taksit sayısını da belirleme olanağı sunuyor.

İlk Kez Türkiye’de Kullanılan Yöntem

Küçük taksitlerle faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yapan yöntemde insanlar evlerine noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenen tarihlerde kavuşuyor. Kaçıncı sırada evlerini alacağını bilen katılımcılar kendi belirledikleri zaman dilimi içinde kendi belirlediği tutarları ödeyerek tasarruflarını değerlendiriyor. Sıra tespitli tasarruf yönteminin bir başka versiyonunda ise katılımcılar dünyada ilk kez Türkiye’de kullanılan bir yöntemi kullanarak hayallerine kavuşuyor. 480 kişiye kadar oluşturulan gruplar hiç peşinat yatırmadan, ara ödeme yatırmaksızın ve ek maliyetsiz küçük taksitler ile ev sahibi oluyor. İnsanlar evlerini teslim alacağı tarihi yine noter huzurunda yapılan çekiliş ile öğreniyor, çekiliş tespiti ile tarih aralığı netleşmiş oluyor.

Kendine Özgü Sistem

Belirlenen tarihte Birevim tarafından ülkenin neresinde olursa olsun katılımcının istediği ev satın alınarak katılımcıya teslim edilir. Kendisine özgü sistem ve yöntemler belirleyen Birevim yüksek dağların çevrelediği geniş platolara sahip kent olan Iğdır taksitle ev alma şansını sunuyor. Kendine özgü ve tescilli yöntemlerden yararlanarak ev sahibi olan katılımcılar aldıkları evin değerinin fazlasını ödemez. Kira yardımı ya da vade farkı gibi ek ödeme talebi ile karşılaşmaz. Sadece ödenecek taksit vadesi ile tutarı ve peşinata göre gayrimenkul değerinin çok cüzi oranında çalışma bedeli öder.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × five =