xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Hatay Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Özellikle orta ve dar gelirli aileleri ev sahibi yapan Birlikte tasarruf yönetim sistemi Birevim ile artık ev hayalini ertelemeye son. Ev alma konusunda karar vermekte zorlanan ya da peşinatı olmadığı için cesaret edemeyenlerin umudu olan sistem binlerce vatandaşı hayallerine kavuşturdu. Vade farkı gibi hiçbir şekilde fark ödemesi yapmayan vatandaş faiz ödemeden evlerinin anahtarını teslim alıyor. Ödemek istediği aylık taksitleri kendi bütçesine ve şartlarına göre insanlar kendisi belirliyor.

birevim faizsiz konut

Ev Sahibi Olma Avantajı

Vatandaşlara sunulan onlarca avantaj içinde en güzeli toplam borcu çok daha kısa sürede bitirme olanağı sunulması. Peşinat zorunluluğu olmadığı için vatandaş hiç peşinatsız yöntemlerden birini tercih ederek evini alabiliyor. Ülkede var olan taksitle ev alma yöntemleri ile kıyaslandığı zaman çok daha uygun fiyata ev sahibi olma avantajı da sağlanıyor. İnsanlar Türkiye’nin her yerinden hatta Hatay kredisiz ev alma fırsatından yararlanabilir. Birevim avantajları ile fark ödemeden kolaylıkla ev sahibi olmak mümkün. 310 kişiye kadar oluşturulan tasarruf programlarından birine dahil olan dar ve orta gelirli aileler çok rahat şartlarda ev sahibi oluyor.

444 TL’den Başlayan Fiyatlar

246 kişilik tasarruf programına katılanlar ise peşinat ödemeden aylık küçük taksit tutarları ile ev sahibi olma şansına sahip oluyor. Taksit sayısını 84 ila 101 aya kadar çıkartabiliyor, peşinatlı programda ise insanlar evlerine çok daha hızlı kavuştuğu gibi ayrıca borçlarını da çok daha kısa sürede bitiriyor. İnsanlar 444 TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olurken medeniyetler kenti Hatay taksitle ev alma fırsatı sunulan iller arasında yerini alıyor. İnsanlar istediği eve değerinde fiyat ile kavuşurken asla ara ödeme ya da vade farkı gibi gerekçeler karşılığında ek ödeme yapmıyor.

Tasarrufların Değeri Artıyor

Türkiye’nin her yerinden istenilen evi alma özgürlüğüne sahip olan katılımcılar ikinci evlerini de aynı şartlarda alma olanağını elde ediyor. Hiç peşinatsız 444 TL taksitle ev sahibi olan katılımcı bu sayede tasarruflarının değerini arttırıyor. Fark ve faiz ödemeden en kısa sürede topla borcunu bitirme olanağına sahip oluyor. Yalnız 444 TL ödeyerek hayallerindeki eve ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bir evim olsun diyenlerin umut kapısı olan Birevim şubelerinde emlak ve finans danışmanlarının desteği ile en uygun evi alma şansını ertelemeyin. Mükemmel avantajlardan yararlanarak sizde hemen istediğiniz evi alın ve huzurlu bir yaşama ilk adımı atın.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × 5 =