xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Hakkâri Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

30 yıldır insanları taksitle kredisiz ev sahibi yapan Birevim her geçen yıl ev sahibi sayısını arttırmaya devam ediyor. Birlikte tasarruf finansı olan Birevim küçük tasarruflar ile ev ve araba sahibi olma fırsatı sunuyor. Hem ülke şartlarına hem de vatandaşların ekonomik durumuna göre belirlenen taksit tutarı ve geri ödeme kolaylığı ile ev alma şansı sunar.

birevim faizsiz konut

Binlerce Vatandaş Hayaline Kavuştu

Hedefi tasarruf sistemi yapan insan sayısını arttırmak ve herkesi ev sahibi yapmak olan finans yönetimi sistemi borca dayalı model yerine varlık temelli modeli tercih ediyor. Modele geçişin tek yolunun tasarruftan geçtiğinin bilinci ile sistem her vatandaşı bireysel girişimci olarak tanımlıyor. Bireysel tasarrufları birlikte tasarruf etmenin finansman gücü ile birleştiren sistem bu sayede alım gücün arttırıyor. Birlikte tasarruf yönetimi sistemi ile binlerce vatandaşı hayallerine kavuşturan finans sistemi finans sahiplerinden ara ödeme, peşinat, faiz, vade farkı gibi nedenlerle ek ödeme talep etmiyor.

En Uygun Şartlarda Ev Sahibi Olun

Milli kalkınma modeli Hakkâri’de yaşayan vatandaşlara da Hakkâri kredisiz ev alma fırsatı sunuyor. Kentin merkezinden ya da bir köyden dahi istediği evi alma şansına sahip olan vatandaş kira öder gibi ev sahibi oluyor. Her geliri grubunun ekonomik durumuna göre tasarruf yöntemleri sunuluyor. Vatandaş maddi anlamda sıkıntı yaşamadan ve ödeme zorluğu hissetmeden ev sahibi oluyor. Hatta insanlar aynı şartlarda ikinci evlerini ya da gelecekte çocuklarına hediye edecekleri konutları dahi alma olanağı elde ediyor. Birevim şubelerini ziyaret eden vatandaşlara yardımcı olan finans ve emlak danışmanları en uygun şartlarda ev alma işlemlerini başlatıyor.

Yılların Deneyimi Ve Güçlü Sermayenin Verdiği Güven

Sistemin benzerlerine göre en büyük avantajı sektörde uzun yıllardır yaptıkları ve sağladığı güven. Yılların deneyimini güçlü sermayesi ile bir araya getiren Birevim birlikte tasarruf yönetimi aracılığı ile Hakkâri taksitle ev alma sonrasında taksit tutarını ve süresini vatandaş kendisi belirliyor. Bütçeye ve imkana göre insanlara en uygun yöntem seçiliyor, sistem birden fazla yöntem ile ev sahibi yapıyor. Bunlardan biri sıra tespitli tasarruf yöntemi, diğeri serbest planlı tasarruf yöntemi üçüncüsü ise konuta değer endeksli yöntemi. Kredi kullanmak ve yüksek faiz ödemek istenmeyenler sistemden yararlanıyor. Bankaların faiz ve kredi yükü altında ezilmekten kurtulan vatandaş üstelik hiç peşinatsız, ara ödeme gibi problemle de karşılaşmadan hayaline kavuşuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

17 + seven =