xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Gaziler Kolay Bir Şekilde Ev Sahibi Olabilir Mi?

İlk olarak gaziler ya da şehit yakınları için devlet her zaman ödenek vermektedir. Yani gaziyseniz ya da şehit yakını iseniz o zaman devletin korumasından yararlanarak kendi evinizi çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Gazilere faizsiz konut kredisi veren pek çok banka ve inşaat firması var. Bunların arasından kendiniz için en uygun fırsatları bulmak ise sizlere düşen bir durumdur. Hem bankaları hem de emlak ve inşaat firmalarını araştırarak pek çok seçenek arasından birini seçin. Bunu hem evin kalitesine göre hem de ödeme seçeneklerine göre yapmanız avantajlı bir durum olacaktır.

birevim faizsiz konut

Faiz Ödemeden Konut Alınabilir mi?

Faiz her zaman insanların en korkulu rüyasıdır. Çünkü 100 bin TL’lik bir ev alırken faiz söz konusu olduğunda geri ödemesi 150 bin TL gibi bir rakama denk gelebiliyor. Bu da insanları gerçekten de zorlayan bir durumdur. Bu nedenle de faizsiz konut kredileri her zaman insanların elde etmek istedikleri seçeneklerden biridir. Bankalar üzerinden alınan kredilerin faiz oranlarının yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor.

Faizi düşürmek için vadelerin kısalması ve taksit miktarlarının artması şartı aranıyor. Bu şekilde düşük faizli krediler alabilirsiniz. Bunun yanında faiz için yüksek bir peşinat ödemeniz de gerekebilir. O zaman da sıfır faiz ile işlem yapabilirsiniz.

Konut Kredilerinde Neden Faiz Var?

Bankalardan kredi alırken genel olarak faizlere denk geliyorsunuz. Bu bankalar faiz sunmak zorunda çünkü onlar, faizlerden kar elde eden kurumlardır. Ama inşaat firmaları öyle değil. Onlar zaten dairelerini sattıkları için kazanıyor ve dolayısıyla bir de faiz karına ihtiyaç duymuyor. Bu nedenle de Faizsiz konut kredisi genel olarak inşaat firmalarının alıcılarına sunmuş olduğu etkileyici seçeneklerden biridir.

Ama Türkiye çapında pek çok inşaat firması ve pek çok konut projesi var. Her birinin sunduğu imkanlar ise birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle de her zaman bütçenize uygun olan seçenekleri bulmalı, ona göre işlem yapmalısınız. Bu şekilde hem işlemler daha hızlı ilerler hem de tüm seçenekleri değerlendirmiş olursunuz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Abdullah Korkmaz Reply

    Gaziler için güzel kampanyalar var aslında, bu tarz kampanyalarda faizsiz ev sahibi falan olabiliyorlar diye biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twelve − 3 =