xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriyor mu?

Garanti Bankası özel bankalar arasında en hızlı büyüyen ve en dikkat çekici bankalardan birisi olarak kabul edilmektedir. Şubeleri, ATM, mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden müşterileri ile yakından ilgileniyorlar. Sundukları hizmetler arasında krediler en önde gelmektedir. Bankanın bu hizmetlerinden yararlanmanın yanında merak edilen bazı konularda vardır.

birevim faizsiz konut

Garanti Bankası müşterilerine faizsiz kredi imkanı sunuyor mu sorusuna verilecek cevap hayırdır. Çünkü özel bankaların temel amacı kar elde etmektir. İnsanlara faydalı bankacılık faaliyetleri yürütmek değildir. Devlet bankalarından farklı olarak bu bankalar faizsiz kredi veya ürün hizmeti sunmazlar. Belki düşük faiz oranlarıyla bunu sunarlar ancak bunun üzerine çıkmaları söz konusu değildir.

Garanti Bankası Kredi Çeşitleri

Dönemsel olarak ayrıca piyasa faizlerinin durumuna göre uygun kredi imkanları sunuluyor. Sistem içerisinde bunu takip ederek, sizlerde bu kredilere başvurabilir ve çekim işlemlerini yapabilirsiniz.

  • Bireysel İhtiyaç Kredisi
  • Taşıt Kredisi
  • Avans Hesap
  • Konut Kredisi

Banka tarafından sunulan temel kredi çeşitleri bunlardır. Ancak aynı zamanda bu krediler kendi içlerinde çeşitlenebilmektedir. Emekliye, çalışana, sanayiye, hizmete göre farklı kredi imkanları sunuluyor. Ancak bu kredilerin hiçbirinden faiz alınmaması söz konusu değildir.

Devlet destekli olarak sunulan krediler ile bu bankaların bir bağlantısı yoktur. O tür bir krediyi almak istiyorsanız Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ı tercih etmeniz gerekiyor. Bu bankalarda faizsiz kredi imkanı esnaflara ve vatandaşlara sunulmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

Garanti Bankası tarafından sunulan krediler kadar aynı zamanda bu kredilerde uygulanan kredi faiz oranları da büyük önem taşıyor. Bu oranlar belirli süreler de piyasada belirlenen Merkez Bankası oranlarına göre değişiklik gösteriyor. Her kredinin şartları ve limitleri farklı olduğu için aynı zamanda oranları da farklı olmaktadır.

  • İhtiyaç Kredisi %1,84 ile %1,69
  • Taşıt Kredisi %1,74
  • Konut Kredisi %1,42

İhtiyaç kredisi vade süresi uzadıkça müşterilerine daha uygun faiz oranlarıyla yardımcı oluyorlar. Sizlerin de yapması gereken buna uygun olarak hareket etmek ve tercihinizi ona göre yapmak olacaktır. Ama ne olursa olsun bu kredileri alabilmeniz için öncelikle banka tarafından istenilen şartları sağlamanız gerekiyor.

Garanti Bankası Kredi Şartları

Garanti Bankası onlardan kredi talebinde bulunan müşterilerinin ilk olarak kredi notuna bakmaktadır. Kredi notunun durumuna göre yani kredibilite oranına göre istenilen talep uygunsa kredi sunulmaktadır. Ama krediye uygun değilse bir kefil talep edilmekte veya bir mal istenmektedir.

Banka bu konuya çok dikkat etmektedir. Eğer sizlerde bu bankanın hizmetinden yararlanmak ve kredi kullanmak istiyorsanız istenilen belgeler ile başvurunuzu yapmalısınız. ATM, banka şubesi, internet bankacılığı ve mobil üzerinden kredi başvurunuzu yapmanız mümkündür. Ama ne olursa olsun banka müşterilerine faizsiz bir kredi imkanı kesinlikle sunmamaktadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 + 6 =