xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Fuzulev Firmasının Sahibi Kim?

Fuzulev 1992 yılında, Fuzulev Şirketler Grubu bünyesinde kurulan oldukça donanımlı bir firmadır. Faizsiz ve yenilikçi anlayışıyla, ev araç sahibi yapma modelleri ile kısa sürede günümüzde sektörün bilinen önemli bir konuma haline gelmiştir.

birevim faizsiz konut

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Fuzulev Firması Hakkında

Otomobil ya da araç sahibi olmak, günümüzde ödeme olanakları bakımından düşünüldüğü takdirde oldukça zorlayıcıdır. Burada ödeme güçlüğü çekmek ya da banka faizi ile uğraşmak istemeyen kişiler, Fuzulev ev ve araç sistemi ile birlikte daha kısa bir süreçte diledikleri ve hayal ettikleri eve ya da otomobile sahip olabilirler. Fuzulev müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu gibi güven ve tecrübesi ile sektörün öncü konumuna gelmiştir. Fuzulev Holding, Fuzulev şirketler ve Fuzulev şubeler olmak üzere Türkiye’nin her yerinde birçok insanı ev sahibi yaparak, kendi gelirlerine uygun ödeme olanaklarıyla hizmet gösteren bir firmadır. 1992 yılında başlanılan bu yolculuk, halen günümüze kadar yükselerek devam etmiştir.

Fuzulev’in Sahibi

Fuzulev firması üzerinden ev ya da araç sahibi olmak isteyenler, firmanın geçmiş tarihini merak edilebilir. Fuzulev kuruluş tarihi 1992 yılı ile başlayıp günümüzde Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal’ın katkılarıyla devam etmektedir. Fuzulev Holding 20 yılı aşkındır, milyonlarca kişinin ev sahibi olmasını ve bu oranında artırılması adına çözümler üretmek amacıyla yola çıkan bir firmadır. Firmanın kendi içerisinde misyon ve vizyonları bulunur. Hedeflerin yalnızca Türkiye’nin belirli yerlerinde değil, birçok rotasında herkesin diledikleri eve ve hayalini kurdukları araçlara sahip olmalarını sağlamaktır.

Fuzulev Ve Çalışma Sistemi

Fuzulev ile yapılan bütün çalışmalar, stratejiler ve işleyişler bunun üzerine kurulmaktadır. Konut edindirme sistemi yani diğer bir ifade ile faizsiz, peşinatsız ve kredisiz bir şekilde ev alma işleyişi, belirli firmalar tarafından yapıldığı takdirde zorlayıcı bir süreçtir. Ancak Fuzulev bunu daha çözüm odaklı ve kişilerin gelirlerine uygun ödeme olanakları ile gerçekleştiriyor. Burada gelecek planlarını bir nebze dahi destek olabilmek adına hizmet gösteren Fuzulev kimindir? Fuzulev, Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal bünyesi altında hizmet gösteren bir firmadır.

Fuzulev Geçmiş Tarihi

1992 yılında başladığı yolculuğuna günümüzde de devam ederken, 2014 yılında Fuzulev Grup, Fuzulev Yapı, İnşaat Fuzulev, Fuzulev akva sigorta, Olimpa, AVM, nevita ve Fuzulev başlığı altında birçok markasıyla hizmet vermeye devam etmiştir. Aynı zamanda bu, şirketleri de ödeme olanakları açısından önemli bir hale getirir. Günümüzde tasarruf finansman şirketinin yasallaşması ile birlikte Fuzulev markasını daha üst noktalara taşımaya ve bu alanda yaptığı hizmetleri sürdürme ilk günkü gibi devam etmektedir. Bünyesinde milyonlarca çalışanı bulunur. Bu çalışanlara kişilerin ev ve araç alabilmeleri konusunda en ince ayrıntısına kadar destek sağlar. Kalite odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olurken gerek medyada, gerekse yapılan işlerde de bunun kanıtlamıştır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × three =