xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Folkart Towers Projesi

Folkart Towers Projesi İzmir’de inşa edilmektedir.  Bayraklı semtinde bina edilen Folkart Towers 27 bin metrekare arsa üzerinde yükselmektedir. Yeni iş ve yaşam merkezi olarak ilan edilerek tanıtılan projedeki ikiz kuleler prestijli bir şekilde yükselmektedir.  Yaklaşık 200 metre yükseklikteki 45 katlı ikiz kuleler içinde;

birevim faizsiz konut

  • alışveriş merkezi,
  • spor kompleksi,
  • rezidans
  • ofisler yer alıyor.

Folkart Towers gerek iş gerekse ev yaşamı için ultra lüks ve konforlu çözümler sunan bir projedir.  Folkart yapının  her projesinde deneyimlerini göz önüne alarak her projesinin bir öncekinden iyi olduğunu soyleyebiliriz.

24 saat güvenlik, temizlik gibi hizmetlerin devam ettiği yaşayan bir komplekstir.  2006 yılında Saya Gurup tarafından kurulan Folkart günümüze kadar sayısız projeye imza atmıştır.

Folkart Towers İstanbul Kat Planları

Folkart Towers 46 katlı iki bloktan oluşuyor. 210 daire 213 ofisten ibaret ve daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 2 salon olarak tasarlanmıştır. Daire genişlikleri  80 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

İkiz kulelerin 18. ve 40. katları arasında, 3.8 m tavan yüksekliği mevcuttur. Projede eşsiz  İzmir  manzarası ile ferah çalışma alanları yer alıyor. Folkart Towers Ofisleri metrekaresi  ne kadardır? 60 metrekare ile 1170 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanan dairelere sahiptir.  . Folkart Towers hem ev hemde ofis hayatı ile iyi bir örnek olacağa benziyor.

Folkart Towers 46 adet kat sayısına sahiptir.  İçinde Emirgan Sütişten Migrosa birçok firma yer almaktadır.

Folkart Towers Ödeme Seçenekleri

Folkart Towers daire fiyatları 599 bin türk lirasından başlıyor.  Folkart Towers projesi İzmir’in Bayraklı ilçesinde yükseliyor. Folkart Towers projesi 27 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edildi. Daire sahiplerine spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, yüzme havuzu gibi olanaklar sunuluyor.

Daha öncede belirttiğimiz gibi Folkart Towers‘ta rezidans fiyatları 599 bin TL’den başlıyor. İzmir Folkart Towers projesinde deniz manzaralı ofislerde kur avantajı nedir?  2,95 TL sabit kur avantajı var. . Folkart Towers ödeme planı kapsamında ticari alanlarda peşinat alınmadan, 36 ay vadelendirme yapılabiliyor.

İyi bir yatırım yapmak istiyorsanız kesinlikle bu ikiz kulelerden bir mülk edinmenizi öneririz.

Folkart Towers Özellikleri 

Folkart Towers İzmir projesinde ofisiniz varsa çok rahat ve konforlu bir iş yaşamınız olacaktır.  Manzaranın yanısıra 7/24 temizlik, sağlık,güvenlik, vale parking, kuru temizleme gibi hizmetlerden faydalanırsınız.

27 bin metrekare alan üzerinde yükselecek projede daire sahipleri özellikle aileler için büyük avantajlar var.

  • spor alanları,
  • çocuk oyun alanları,
  • sauna,
  • fitness center,
  • yüzme havuzu gibi olanaklar sunuluyor.

Folkart Towers Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

İzmir’in en yüksek binası olan Folkart Towers birçok yeme içme mekanınıda içinde barındırıyor. İzmir toplu taşımada ilerlemiş şehirlerimizdendir.  İster metro ister tramway ister otobüs ile yolculuk edebilirsiniz.

Folkart Towers içinde yer alan yeme içme mekanları, alışveriş noktaları düşünüldüğünde evinizden yada iş yerinizden ayrılmak istemeyeceksiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

15 + nineteen =