xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Faizsiz Kredi Destekleri İle Ev Almak

Son dönemde gerek devletin gerekse de birçok bankanın insanlara sağladığı kredi destekleri ile ev sahibi olan binlerce insan bulunmaktadır. Faizsiz konut projeleri kapsamı altında yapılan toplu konutlar birçok evsiz insanı ev sahibi yapmıştır. Ev sahibi olmak için çok fazla farklı yol bulunmaktadır. Faiz ödemeden ev sahibi olmak istiyorsanız biraz birikim yapıp devletin konut kredilerinden yararlanacaksınız ve bir ev sahibi olacaksınız. Aksi halde bankalardan kullanacağınız faizli krediler sizleri ev sahibi yapar ancak bununla birlikte çektiğiniz kredinin yarısı kadar da faiz ödemek zorunda kalırsınız.

birevim faizsiz konut

Kredi Kullanarak Ev Almak Daha Kolay

Yıllarca kuruş kuruş para biriktirmek yerine küçük bir peşinat tutarı ile ev almak aslında daha kolay. Yıllarca hem para biriktirip hem de kira ödemek zorunda olmak insanları bir hayli zorladığı gibi kiralık evlere ödediğiniz kiralar da her zaman boşa giden paralar oluyor. Onun yerine peşinatınız varsa faizsiz konut kredisi kullanarak ev sahibi olmanız mümkün. Devlet de peşin paranızın yüzde 15’i kadarını size kredi olarak veriyor. Bu şekilde ev sahibi olmanıza destek oluyor.

Memuru Ev Sahibi Yapan Krediler

Son zamanlarda alınan düşük emeklilik ikramiyeleri ve yükselen ev fiyatları memur olan insanların emekli olduktan sonra ev sahibi olmasına olanak vermemektedir. Bu yüzden de devlet kendi memurunun mağdur olmaması için memura faizsiz konut kredisi vererek bu insanların ev sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda oldukça duyarlı olan devlet ödemeler konusunda da kesinlikle insanları zora sokmadan bir ödeme şekli düşünmektedir. Memur bu konut kredisini kullandıktan sonra maaşı yapılandırılarak krediyi çektiği bankadan her ay belli bir kesinti şeklinde geri ödeme yapacak.

Şehit Yakınları ve Engelli Vatandaşlar

Devlet sadece kendi memurunu değil aynı zamanda şehit yakınlarına ve engelli vatandaşlarına da faizsiz kredi imkânları sunarak ev sahibi olmalarına destek oluyor. Şehit ailelerine faizsiz konut kredisi veren devlet yine belli koşullarda verdiği kredi konusunda güzel düzenlemeler yapmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen insanlar her bakımdan ev alacak bir kredi türü bulabilir ve devletten istediği desteği alabilir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

ten + 15 =