xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Faizsiz Konut Kredisi Avantajlarını Kaçırmayın

Faiz ödemeden uzun vadeli konut kredisi almayı herkes ister. Ancak birçok insan bunun için ne yapması gerektiği konusunda gerekli bilgiye sahip değildir. Şirketler ve bankalar bu imkanı müşterilerine sunmaktadır. Bu yöntemi tercih edenlerin sağlamış olduğu sayısız avantaj vardır.

birevim faizsiz konut

 • Evin maliyeti otomatik olarak düşüş gösterecektir.
 • Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunulacaktır.
 • Vade ne kadar uzarsa uzasın sizin için bir sorun olmayacaktır.
 • Yüksek maliyetle yüzleşmeyeceğiniz için istediğinizi evi almanız daha kolay olacaktır.
 • İstediğiniz şekilde ödeyebilecek ve sorun yaşamadan ev sahibi olabileceksiniz.

Tabi bunlar ilk göze batan avantajlar olmakla birlikte bunlara ek olarak imkan sunan başka avantajlarda vardır. Öncelikle evi belirlemeli, ardından ödeme düzeninize karar vermelisiniz. Tüm bunlar doğru şekilde yapıldıktan sonra avantajların hepsinin toplamı rahat bir şekilde ev alma fırsatını insanlara sunacaktır.

Faizsiz Konut Kredisi Sunan Noktalar

Faizsiz konut kredisi için başvuruda bulunabilecek birkaç nokta var. Devlet destekli projeler hazırlayarak, maddi anlamda belirli seviyenin altında sunan TOKİ ilk sırada gelmektedir. Kira öder gibi ev sahibi olmayı isteyenlere yardımcı olan kurum ülkenin her noktasında talepler doğrultusunda evler inşa ederek insanların almasına yardımcı oluyor. Tabi bu şirketten ev almak isteyenlerin sayısı çok fazla olduğu için genelde talepler kura ile belirleniyor. Bu sayede ev alacak kişiler belirlenerek hak yenmesini önüne geçiliyor.

Bununla birçok tasarruf şirketi de insanlar faiz ödemeden konut kredisinden yararlanarak ev almasına imkan tanıyor. Bu firmalar sadece katılım ücreti ödemesini istiyor. Bunun dışında ekstra bir ödeme yapmadan sadece başvuru yaparak ev almanıza imkan tanınıyor. Şirketler tarafından sunulan birkaç ödeme sisteminden faydalanmak sizin tercihinize bırakılıyor. Bu seçenekler arasından sizin için en uygun olanı belirleyip ev almanıza her anlamda yardımcı olarak karar vermeniz kolaylaştırılıyor.

Kira Öder Gibi Faizsiz Konut Kredisi Alın

Hem faizsiz kredi çekmek hem de bunun geri ödemesini kira öder gibi yapmak günümüzde mümkündür. Güçlü finansman yapılarıyla çok düşük maliyetlerle kar etme amacı gütmeyen TOKİ tarafından insanlara bu fırsat veriliyor.

Bu düzende insanların çıkar sağlamasını engellemek için alınan birçok önlem dikkatli bir şekilde takip ediliyor. Bunun amacı insanların barınma ihtiyaçlarını gidermeleri ve buradan başka insanların kar elde etmesinin önüne geçilmesinin istenmesidir. Bu konuda hizmet veren diğer şirketlerde durum bu şekilde işlemiyor.

Ancak o şekilde tasarruf şirketlerinden ev alanlar ipotekli ev aldıkları için borç bitene kadar evi satmaları mümkün olmuyor. Ama istemeleri halinde erken ödeme yaparak evin borcunu tamamen bitirme şansına sahip olabiliyorlar. Bu yöntemlerin tamamı düşük maliyetli olduğu için özellikle de son yıllarda birçok insanın bunlara yönelerek ev sahibi olmak için başvuru yapmasını sağlıyor.

İnsanların son yıllarda ev almak konusunda ciddi sıkıntılara girdiği bir gerçektir. Bu sıkıntıların yanı sıra borçlanmalar, krediler oldukça zorlu bir süreç olmaktadır. Borç altına girmek istemeyen insanlar da yıllarca kiralarda boşu boşuna bir sürü para öder kuruş kuruş da ev parası biriktirmeye çalışır. Aslında ev almak sanıldığı kadar zor bir şey değil. Bu konuda gerek özel bankalar gerekse de devlet bankaları her türlü olanağı sağlamaktadır. Faizsiz konut almak isteyen insanlar için hazırlanan faizsiz kredi seçenekleri sayesinde her zaman ev alıp fazladan para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Özel bankalar da birçok durumda faizsiz kredi seçenekleri sunmaktadırlar. Bu seçenekler arasında faizsiz krediler ön plandadır.

Konut Kredilerinde Her Türlü İmkan Bulunmaktadır

Konut almak isteyen insanlara sadece bankalar değil devlette birçok kredi imkânı sunmaktadır. Bu krediler geri ödeme konusunda kişilere birçok kolaylık sağlayarak yapılmaktadır. Faizsiz konut kredisi veren devlet her açıdan insanların ev sahibi olması için çaba göstermektedir. Büyük bir refaha kavuşan ev sahipleri bu tarz krediler sayesinde kendi evlerini alarak kira ödemelerinden kurtulmuşlardır. Devlet, memura faizsiz konut kredisi imkanları sunarak kamu çalışanlarının da emekliliklerini beklemeden onların ev sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır. Alacakları evin yüzde 75’ine kadar kredi imkanı sağlayan devlet ödemeler konusunda da her zaman uygun koşullar sunmaktadır. Maaşlarından belirli periyotlarla kesilecek olan bu kredi için fazladan bir para ödemek zorunda değilsiniz. Her konuda sizlere en iyi kredi desteğini sağlayan devletin kredi olanaklarından mutlaka yararlanmalısınız.

Toplu Konutların Ödeme Cazibesi

Toplu konutlardan ev sahibi olmak da faizsiz ev kredisi ödemekten farksızdır. Kira öder gibi ev sahibi olacağınız toplu konutlarda istediğiniz büyüklükte bir eve ödeme gücünüze göre bir ödeme periyodu ayarlanacak ve sizler başka insanların evine boşuna para yatırmak yerine kendi evinize ödeme yaparak ev sahibi olacaksınız. Bu şekilde ev sahibi olan binlerce insan bulunmaktadır. Sıfır daire konumunda hazırlanan bu evlerin oldukça güzel ödeme imkanları bulunmaktadır. Herkesin gelirine göre farklı büyüklüklerde ve ödeme koşullarında sunulan bu daireler faizsiz ev sahibi olmak isteyen insanlar için oldukça idealdir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Yunus Tekin Reply

  Faizsiz ev sahibi olabilmek günümüzde çok mükemmel bir şey. 200.000 tl kredi çekseniz 300-350.000 olarak ödüyorsunuz, faizsiz alırsanız taksitleri de çok yüksek olmuyor

 2. Hakan Keskin Reply

  Faizsiz konut kredileri şu an sanırım aktif bir kampanya değil, şu an faizsiz kredi yok

 3. Musa Polat Reply

  Faizsiz konut kredisi avantajlarını kaçırmamak gerek bencede, imkan varken yatırım olarak ev almak çok mantıklı olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 2 =