xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Faizsiz Ev Alın, Zarar Etmeyin

Daire seçmek konusunda dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlar konusunda şu bilgileri sizlerle paylaşabiliriz:

birevim faizsiz konut

• Projeden alım yapacaksanız, şirket araştırması yapmanız gerekir. Daireleri nereden seçeceğiniz ve gerek oturum gerek yatırım konusunda dairenizin bütçesini belirlemeniz gerekecektir.

• Projenin lansman dönemleri uygun olacaktır; ancak bu konuda firmaya güvenmek gerekir. Bu dönemde proje için çivi bile çakılmamış olur. Bu da ister istemez yatırım yapacak kişi üzerinde bir baskı oluşturur.

• Güvenilir seçim sonrasında mevkii ve değerlendirmeler önemlidir. Yatırım için alınan evlerin kira çarpanları hassaslıkla incelenmelidir.

• Ödeme konusunda nasıl ödeme yapılacağına karar verilmelidir. Banka kredisi kullanılacaksa, kredi kontrolünün yapılması gerekir. Kredi çekmeye uygunsanız yüzde yetmişe kadar kredi kullanabilirsiniz.

• Projenin deprem yönetmelikleri, yapım şekli gibi ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Özellikle tapu konusunu sıkı takip etmelisiniz.

Faizsiz Kredi Olanakları

Faizsiz konut kredisi mümkündür. Bu konuda;

• Hizmet veren bazı şirketler vardır. Bunların projelerini inceleyebilirsiniz. Sayıca az olan bu şirketlerin projelerine ve proje alanlarına bakabilirsiniz.

• İkinci seçenek de katılım bankalarıdır. Bu bankalar sayesinde standart faiz uygulamasından uzaklaşmış olursunuz.

Bu işlem konusunda hassasiyetinizi daire alırken dile getirmeniz halinde satış yetkiliniz size yardımcı olacaktır. Katılım bankaları ile anlaşmalı olan projenin kredi ödeme kısmını çözümleyebilirsiniz. Genel olarak birçok proje zaten katılım bankaları ile anlaşmalı durumdadır. Bu konuda sıkıntı yaşamanız halinde, kendiniz de bireysel olarak katılım bankalarına müracaatta bulunabilirsiniz.

Gazi ve Engelliler İçin Fırsatlar

Gazi ve engellilere faizsiz konut projeleri uygulaması vardır. TOKİ uygulaması olan bu kolaylık sayesinde engelli ve gazi vatandaşlar faiz ödemeden ev sahibi olur. üstelik bunun için ek bir durum ve ödeme yoktur. Engellilerin evleri de uygun proje olarak özel yapılmaktadır. Bu da ev hayatında engellerin kalkması anlamına gelir.

Özel projelerin faiz kullanımı konusunda yaptığı özel bir çalışma yoktur. Bunun için başvuru yapmanız durumunda size gerekli yönlendirmeler de yapılacaktır. Faizsiz konut projeleri arasında yer alan özel başka kurumlar da bulunmaktadır. Bu şirketlerin projelerini de inceleme şansınız olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

16 − 11 =