xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
19 January, 2021

Faizli Kredi İle Ev Almayı Bir Daha Düşünün

Faizli kredi ile ev almak demek, yıllarca evin borcu yanında bir ev fiyatı kadar olan faizi ödemek demektir. Bununla bitmiyor. Ödemede zorlandığınız zaman banka hoşgörülü davranmıyor. Ödemeler kesildikten sonra evinizi alıyor. Bir daha da o bankadan ev kredisi alamıyorsunuz. Bu nedenle, faizli kredi çekmek, üzerinde çok düşünülmesi gereken bir konudur. Faizsiz konut kredisi veren bankalar daha iyi tahlil edilmelidir.

birevim-reklam

Ev Sahibi Olmanın Başka Yolu Yok Mu?

Ev sahibi olmanın diğer bir yolu da faizsiz konut kredileri konusunu araştırmanızdır. Faizin ne olduğu bilerek, bu projeleri tek tek araştırdığınız zaman, size uygun projeyi bulabilirsiniz. Mesela faizsiz konut projeleri İstanbul için özel yönetmelikler hazırlanmaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehir içinde alacağınız evi, faizsiz konut projeleri kapsamında almanız, sizin için daha iyi olacaktır. Ön ödemeli ve belli bir tarihte teslimatla, ev sahibi olabiliyorsunuz.

Toki Toplu Konut Projesi

Toki şehit ailelerine faizsiz konut kredisi sunmaktadır. Bu projeden, sadece şehit aileleri faydalanmaktadır. Ayrıca, engelliler ve emekliler için de projeleri var. Belli bir kesim faizsiz projelerden faydalanıyor. Ancak, dışarıdan alımlarda çekiliş yapılmaktadır. Bundan dolayı, herhangi birinin Toki’nin faizsiz indirimli ev satışlarından faydalanması zor.

Faizsiz Ev Projeleri

Emlakçı projelerinde, evin yarı parası alınıyor. Ev kısa zamanda teslim ediliyor. Teslim edilene kadar taksitleri ödüyorsunuz. Kalan taksitler ise, ev içerisinde kira öder gibi ödeniyor. Diğer bir kurum ise, yıllarca bu işi yapmış. Kar payı alarak ev satmaktadır. Diğer seçenekler de de, hizmet bedeli karşılığında yani emlakçı komisyonu gibi alınan bir bedel var. Onun dışında, güncel ev fiyatlarına göre, taksitlerinizi ödüyorsunuz. Senet ve peşinatsız seçeneklerle, ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Bütün bu ödeme şekilleri, faizsiz kredi ve projelerle gerçekleşmektedir. En iyi ödeme şekilleri ile karşınıza çıkan bu faizsiz kurumlar, faiz ödemenizi engellemek için çalışmaktadır. Bütün ev alımlarında izlenecek birinci kural, şartların çok iyi düşünülmesi ve en iyi faizsiz şartların kabul edilmesi olacaktır. Bu yöntemle birlikte, kolaylıkla ev sahibi olmak mümkündür. Yıllarca faiz ödemekten de kurtulmuş olursunuz.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code