xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
28 September, 2020

Faizli Ev Almadan Önce Faizsiz Yöntemler Araştırılmalı

Ödemede huzurlu olmak, insan psikolojisinde iyi etkiler yapar ve o insan işlerinde başarılı olur. Ancak, huzur kaçıran ödemeler ve inanca ters düşen ödemeler, her zaman için sıkıntı oluşturmaktadır. Günümüz banka kredileri, huzursuzluğun kaynağıdır. Banka her an tepenize çökmek için bekleyen bir merci gibidir. Ödemeler aksayınca veya durunca, banka bütün mal varlığınız almak için hesap yapmaya başlar. Bu nedenle, bankalar, ödeme yapamayan müşterilerini sever. Ödeme yapanları sevmez.

birevim-reklam

FAİZSİZ SİSTEMLER

Ev alırken kimse faiz ödemek istemez. Neden evinin iki katı parayı, üstelik ipotekli bir şekilde ödemek ister ki. Alınan kredilerin çok kolaylaşması, dışarıdan geçenlere TC numarası karşılığında kredi verilmesi, oldukça tehlikelidir. Bu kadar kolay para veren bankalar, alırken misli misli almaktadır. Bu nedenle, minik gösterilen kredi oranlarına aldırmadan, faizsiz sistemleri araştırmalıdır. Size ev satanlardan ev almanız daha uygundur. Bu satan kişilerin faizsiz ödeme şekli uygulaması gerekir.

FAİZSİZ KURUMLAR

Size faizsiz ev satacak olan kurumlar, hizmet bedeli, kar payı ve gün usulü ile ev satmaktadırlar. Bu usuller kredi faizleri kategorisine girmez. Bu usuller peşinatsız faizsiz ev projeleri ile aradığınız hizmeti sunmaktadır. Yıllardır sorulan faizsiz ev almak mümkün mü? sorusuna cevap olan bu kurumlar, faizsiz ev alma yöntemleri sunmaktadır. Hizmet bedeli ile 100 bin liralık eviniz için 15-20 bin lira komisyon almaktadırlar. Emlakçı komisyonu gibi olan bu ücret ile 100 liralık eviniz 120 bin lira civarına gelmektedir.

Banka kredisi ile 100 bin liralık eviniz 200 bin liraya geliyor. Üstelik faizli sistemdir. Hizmet bedeli alan kurum, ev fiyatlarının güncellenmesi ile oluşacak zararı önlemektedir. Merkez bankasının belirlediği ev fiyatları üzerinde ödeme yapılmaktadır. Bütün bu ödeme şekilleri ile faizsiz ödemelere kavuşacaksınız. Aldığınız evin parasını ödemek için, sizinle ticaret yapan faizsiz kurumları tercih edin.

EV ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Ev alırken arzunuza göre bir yer seçebilirsiniz. Ancak asıl önemli olan ödeme şeklinizdir. Faizi bilmeden faizsiz ödemeyi ayırt edemezsiniz. Bu nedenle faizin ne olduğunu faizli kredinin neden sakıncalı olduğunu ve faizli ev almanın avantajlarını çok iyi araştırmalı ve öğrenmelisiniz. Bu şekilde, faizsiz ev alma durumunuz ortaya çıkacaktır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir