xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Faiz Ödemek İstemeyenler Yaşadı!

Faizsiz konut almak isteyenler için şimdi yeni bir dönem başladı. Artık bankaların vade farklarının ya da dosya masraflarının yükü, ev sahibi olmak isteyenlerin omuzlarında birikmeyecek! Bu sistemde faiz yok! Vade farkı alınmıyor! Alacağınız ev ne kadarsa, o kadar parayı sistemden tahsil edebiliyorsunuz. Örneğin 500 Bin TL’ye ihtiyacınız var. O zaman 500 Bin TL talep edebiliyorsunuz. Bunun karşılığında sizden ekstra bedeller alınmıyor. Ev alabilmek için siz havaya boşa paralar harcamış olmuyorsunuz!

birevim faizsiz konut

Ne Kadar Ödeyeceğinizi Her Zaman Kendiniz Belirleyin!

Bu sistem içinde iseniz, aylık ödemelerinizi kendiniz planlayabiliyorsunuz. Bu planlamada tüm ayların ödemeleri eşit olmak zorunda değil. Siz ilk 1 yılda ya da 3 yılda ya da istediğiniz herhangi bir zamanda ödemelerinizi daha fazla ya da az planlayabiliyorsunuz. Vade olarak de 120 aya kadar tercihte bulunabiliyorsunuz! Bu sistem sizin evinizi ipoteklemiyor! Bu da sizin için ayrı bir güvence oluşturmuş oluyor. Bilindiği gibi bankalar kredi verirlerken, alınacak olan ev için ekspertiz getirmekte ve de tüm alışveriş detaylarında hak sahibi sayılmaktadır. Ev ödemesi bitene dek, ipotek işlemi de mülkün üzerinden çekilmemektedir.

Bu türden bir alışverişte, eliniz dara düşüp de ödemelerinizi yapmadığınız takdirde de yasal süreç anında işleme konmaktadır. Sürekli ödemeleri düzenli olan ama sadece birkaç ödemesinde sorunlar yaşayan ev alıcılarının, evlerinin ellerinden alındığının haberleri piyasada çokça yayınlanmaktadır. Bu sistemde evini ipoteklenmediği için bir sorun yaşamamaktasınız. Üstelik hayat şartlarında olumsuzluklar oluştuğunda, sistem yetkilileriyle iletişime geçerek ödemelerinizi bekletmeyi de teklif edebilmekteniz. İstediğiniz kadar süre ödemeleriniz bekletilebilmektedir. Bunun için yine bir bedel ödemek zorunda bırakılmazsınız. Bu sistem ile gerçekten ev sahibi olabilirsiniz. Hem de hiç strese girmeden!

Ara Ödeme Yok!

Faizsiz konut almak istiyorum dediniz ve de yola çıktınız. O zaman bankalar sizden bu süreçte ara ödeme de isteyeceklerdir! Bu sistemde ise ara ödeme yok! İşte yine bir avantaj! Ara ödeme yapmak zorunda olmadığınız için ev sahibi şansınız artmaktadır. Çünkü herkesin nakdi olmayabilmektedir. Bu sistem sayesinde herkes ev sahibi olabilmektedir!

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

six + three =