xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
22 September, 2020

Faiz Ödemeden Taksitli Konut Almak Mümkün mü?

Faiz ödemeden de konut sahibi olabiliyorsunuz. Öncelikle yapmanız gereken Faizsiz Konut Projeleri araştırması yapmak. Ama bunu yaparken kendi başınıza hareket etmek yerine bu sistemi iyi bilen ve sizlere bu konuda yardımcı olabilecek bir bankadan yardım almanız gerekebilir. Bu aşamada bankalar, sizlere en uygun fırsatları sunuyor ve kolay bir şekilde konut sahibi olmanızda sizlere yardımcı oluyor. Kolay bir şekilde ev sahibi olabilmek için ev kriterleriniz arasında;

birevim-reklam

• Nerede yaşamak istediğiniz
• Konut tercihleriniz
• Ödeyebileceğiniz tutarları bilmeniz gerek.

Tüm bu bilgiler ışığında bankaların vermiş olduğu kredileri araştırabilir, her bir kredi için de doğru analizleri yapabilirsiniz.

Bankalardan Faizsiz Kredi Çekmek Mümkün mü?

Öncelikle her bankanın her ev için kredi vermediğini bilmeniz gerek. Bankalardan ev kredisi almak hiç de kolay bir durum değil. Üstelik yüksek faiz oranları da karşınıza çıkıyor. Ama bazı özel durumlarda bankalardan alacağınız faiz oranları düşüyor ve bu da kredileri çok daha uyguna almanıza yardımcı oluyor. Bu aşamada faizsiz konut kredisi veren bankalar araştırmasını yapmanız gerek. Üstelik konut kredisinin %75’ini ya da %100’ünü karşılayan bankaları bulmalısınız. İlk olarak eğer ki peşinat ödemek istemiyorsanız o zaman peşinat bölümünü ihtiyaç kredisi olarak sağlayan bankaların da olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Gazilere Destek Kredileri

Öncelikle devletin gazilere sunmuş olduğu pek çok ayrıcalık var. Bu konuda bilgi sahibi olan kaliteli bir banka sayesinde gazilere faizsiz konut kredisi alırken hiçbir sorun yaşanmaz. Bu aşamada önemli olan kredi ödemelerinin gazi maaşından kesilmesidir. Eğer ki eşinizin ya da bir yakınınızın bordrolu maaşını göstermeyi başarırsanız o zaman daha yüksek bir kredi almanız da mümkün olacaktır. Bu şekilde hem uygun kredilerden yararlanabiliyor hem de faiz ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Faiz demek bir kişi için 30-40 bin TL fazla ödemek demektir. Boşuna bu parayı vermek istemiyorsanız faiz oranları düşük olan ya da faizi sıfır tutan bankalardan yararlanmak sizler için de büyük bir önem teşkil edecektir.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir