xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Ev Sahibi Olmak Zorunluluk Haline Geldi

Ev, günümüz şartlarında en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Bundan yirmi yıl evvel, ev fiyatları ve kiraların astronomik olmadığı zamanlar, ev sahibi olmak için çalışmak ve para biriktirmek yetiyordu. Ancak günümüz şartlarında, bu imkânsız hale geldi.

birevim faizsiz konut

GÜNÜMÜZDE EV SAHİBİ OLMAK NEDEN ZORLAŞTI?

Günümüz şartlarında, evlerin astronomik rakamlara ulaşması, buna mukabil, işçi ve maaşların ise komik olması, ev sahibi olmayı zorlaştırıyor. Bankaların kredi imkanları ile beraber kiralık evlerin azalması, ev fiyatlarını uçurmuştur. Mirası olmayan veya gayri menkulü olmayanlar için ev sahibi olmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bütün bu olumsuzlara karşın konut kredisi faizsiz bir şekilde temin edilmesi de oldukça zorlaşmıştır. Faizli kredi çekmek ise, bir SMS kadar yakın. Ancak şartların çok ağır olması bile, faizli konut kredisi alımlarını düşürmedi. Bir ev kadar faiz ödemek, ödemelerin aksaması ile taksitlere faiz ödemek ve evin elden gitmesi gibi çok zor şartlar, faizli kredi alımlarını durdurmadı. Ancak yeni uygulamalar, faizli kredi alma alternatifi olarak, son günlerde konuşulmaya başlandı. Bu alternatif, faizsiz konut kredileri fırsatlarıdır.

FAİZSİZ KONUT KREDİSİ AVANTAJLI MI?

Faizsiz konut kredileri veya faizsiz ev sahibi yapan özel kurumlar, faizli çalışan bankalara nazaran, oldukça rağbet görmeye başladı. Devlet bankalarının memura faizsiz konut kredisi vermesine rağmen, vatandaş için tam bir çözüm üretilmedi. Bu nedenle, faizsiz konut kredisi veren özel kurumlar, bu boşluğu doldurmaya başladı. Faizsiz seçenekleri, özellikle faiz oranlarının artması ile birlikte, daha çok tercih edilmeye başlandı. Bu tercihlerle birlikte, faizsiz sistemler tanınmaya başlandı. Aslında faizsiz seçenekleri ayırt etmek için, faizin ne demek olduğunu kaynağından öğrenmek gerekir. 10 liralık borcu 15 lira ödemeyi taahhüt etmek faizdir. Ancak hizmet bedeli, aracılık ücretleri veya 3 liralık malın karla 4 liraya satılması, faiz değil ticaret olmaktadır. Bu nedenle, faizin ne olduğunu iyi bilmemiz gerekir ki, faizsiz konut sitemlerini daha iyi anlayalım.

ÖZEL FAİZSİZ KONUT ŞİRKETLERİ

Özel faizsiz konut şirketleri, kar payı, hizmet bedeli ve gün uygulamaları ile faizsiz ev sahibi yapmaya çalışmaktadırlar. Sizin kötü gününüzde kar etmeyi değil, ev sahibi olmanızı isteyen bu kurumların çalışmaları yakından izlenmelidir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

4 × 1 =