xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Ev Sahibi Olmak Hayal Olmaktan Çıkıyor!

Yıllarca kira ödedikten sonra kim istemez ev sahibi olmayı? Ama hem inşaat sektörünün her geçen gün büyümesi hem de yapılan mega projeler her şeyi olduğu gibi konut fiyatlarını da inanılmaz bir şekilde artırdı. Hal böyle olunca vatandaş da ev almaktan çoktan vazgeçti. Ancak ev sahibi olmak sizin için hayal olsa da artık herkesi ev sahibi yapacak bir yenilik var. Detaylar ayrıntılı bir şekilde yazımızda.

birevim faizsiz konut

Kolay bir şekilde nasıl ev sahibi olunur?

Alacağınız evin parasını peşin olarak bir seferde vermek kolay olmayabilir. Ki buna imkânı olmayan da bir sürü insan bulunmakta. Bu durumda sizi sevindirecek bir yenilik söz konusu faizsiz konut kredisi. Siz de on binlerce liralık faizler ödemeden, faiz batağına bulaşmadan, sadece alacağınız evin normal bedelini taksitlerle ödeyerek kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

Kimler bu fırsattan yararlanabilir?

Uygulama şimdilik herkese değil yalnızca belli bir kesime hitap ediyor. Buna göre; eğer eşiniz, babanız, çocuğunuz, kardeşiniz herhangi bir savaşta, çatışmada, görev esnasında vefat ederek şehit düşmüş ise şehit yakını konumunda olduğunuz için şehit yakınlarına faizsiz konut kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken en yakın bankaya başvurarak kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve gerekli belgelerinizi ibraz ederek kredi başvurusunda bulunmak.

Elektrik, su, doğalgaz faturalarından da çeşitli indirimlerle yararlanan engelliler için de yine konut kredilerinde faizsiz kredi kampanyaları göze çarpıyor. Bedensel ya da zihinsel engelinizin boyutuna ve şiddetine bağlı olarak, çalışmanıza engel olacak büyüklükte bir engeliniz varsa eğer ve gerekli evraklara sahipseniz engellilere faizsiz konut kredisi için başvuruda bulunabilir ve faiz ödemeden yararlanacağınız krediniz ile kira öder gibi ev sahibi olma avantajını yakalayabilirsiniz.

Memurlar için de bu kampanyadan yararlanma olanağı tanınmış. Bunun için çalıştığınız kuruma ve pozisyonunuza da bağlı olarak başvurduğunuz takdirde memura faizsiz konut kredisi ile evinizi alabilir ve kira ödemekten kurtulabilirsiniz.

İlerleyen günlerde uygulamanın şehit yakınları, engelliler ya da memurlar gibi belli bir kesime hitap etmesinin dışında herkes tarafından kullanılabilmesi için çalışmalar yapılması bekleniyor. Türkiye gelişmekte olan ülkelerden biri olarak, en büyük hedeflerden biri de herkesin ev sahibi olmasıdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twenty − 7 =