xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Ev Dekorasyonu Hakkında Birbirinden Yaratıcı Fikirler

Yeni evlenenler veya ev dekorasyonuna meraklı olanlar için farklı fikirler aramak artık bir yaşam felsefesi haline geldi. Bu sebeple dekoratif ürünlerin yan sıra Kişiler kendi ürünlerini de yapmaya veya evde var olan malzemeyi değiştirerek kendi dekorasyonu yapmaya başlamışlardır. Ev dekorasyonu içerisinde sıradanlıktan uzak, yeni ve modern bir tarz yakalamak günümüzün trendleri arasındadır. Eğer siz de evinize yenilik atmak veya trendleri takip etmek istiyorsanız yazıyor  okumanızı tavsiye ederiz.

birevim faizsiz konut

EVİMİN TARZI NASIL OLMALI

Evinizin tarzını belirlerken önemli olan ne istediğinizde saklıdır. Ev tarzları çeşidinde spor, dekoratif, modern veya benzerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Burada amaç sizin yaşam tarzınıza doğru orantılı olmasıdır. Bazı kişiler eve geldiği zaman Televizyon karşısında rahat bir koltukta uzanmayı ve ailesiyle vakit geçirmeyi ister ve dolayısıyla spor ev tarzını benimsemelerini öneririz.

Ev dekorasyonu tasarlarken seçeceğiniz renkler ve dekor eşyaların türü sizin tüm enerjinizi yansıtan türde olmalıdır. Önceliklerim evinizde çiçeklere yer vererek evinizi canlı ve pozitif bir havaya dönüştürebilirsiniz. Koyu renklerden kaçarak canlı renkleri yönelmeniz de fayda var. Çünkü yapılan birçok araştırmaya göre evde koyu renk kullanan kişilerin negatif yönde etkilendiği belirlenmiştir. Dolayısıyla hayatınızın büyük çoğunluğunu geçireceğiniz evin sizi mutlu etmesi ve pozitif enerji ile dolması önemli olduğunu düşünüyoruz.

KULLANIŞLI EŞYALARIN ÖNEMİ

Evinizde eşyaların kullanışlı olması sizi daha rahat ettirecektir. Örneğin leke göstermeyen ve mutfağı büyük gösteren tezgaha sahip olmanız mutlu yemekler yapmanız adına önemli bir detaydır. Içine çok fazla eşya olan mutfak dolaplarının olması size kullanışlı seçenekler sunar. Yeni trend mutfak dolapları arasında beyaz geniş pencereli mutfak dolapları olduğunu söyleyebiliriz.

Burada kişisel zevklerin ön planda olduğunu vurgulayarak birçok evin beyaz üzerinden renkler kullanılarak dekore edildiği görülüyor. Özellikle son yıllarda ev dekorasyonunda fıstık yeşili koyu mavi gibi renklerin salon takımı kullanımında tercih edildiği görülmektedir. Evin salonunu canlandırmak ve sıcak bir tema oluşturmak adına koltuk takımlarını üzerine renkli yastıklar konularak dekorasyon yapılmaktadır. Aynı zamanda evi büyük göstermek adına beyaz Amerikan tarzı kapılar tercih ediliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

nine − six =