xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Ev Almanın En Kolay ve En Avantajlı Yolu

Sıcak bir yuva sahibi olmak hemen herkesin en büyük hayallerinden biridir. Ancak takdir edersiniz ki konut fiyatlarının oldukça yüksek meblağlar olması, günümüz dünyasında bu meblağların biriktirilmesinin imkânsız olması; olsa bile neredeyse bir ömür sürmesi vb. nedenlerle bir yuva sahibi olmak çoğu insan için deyim yerindeyse sadece bir hayal olarak kalmaktadır. Bankaların verdiği kredilerle ev sahibi olmak isteyenler ise neredeyse bir başka ev almak için gerekli olan para kadar bankalara faiz ödemeyi göze almakta ya da ev sahibi olmaktan vazgeçmektedir. Peki, ev sahibi olmanın başka yolları yok mu? Elbette var!

birevim faizsiz konut

Faiz Ödemeden Nasıl Ev Sahibi Olabilirim?

Üyeleri arasında yardımlaşma sisteminin esas alınarak insanların faizsiz konut sahibi olmasına imkân sunan Eminevim, fuzulev, birevim gibi sistemlerle faiz ödemeden ev sahibi olmanız mümkündür. Bunun için sisteme giriş yaparken organizasyon ücreti ile ilk taksitinizi yatırmanız yeterli olacaktır. Bu firmalarla “çekilişli, peşinatlı, vade ortası sistem” gibi yöntemlerden birini kullanarak faizsiz konut kredisi sahibi olabilirsiniz.

Örneğin bu firmaların çekilişli sisteminde, sisteme üye olanlar 40, 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplara ayrılır. Her bir grupta ödenen taksitler her ay bir ev tutarına denk gelmektedir. 100 kişilik bir grupta her ay çekilişle bir kişi ev sahibi olur; 50. aya gelindiğinde grup üyelerinin yarısı çoktan ev sahibi olmuştur. 51. ayda ise grubun ev sahibi olmayan diğer üyelerinin tamamına evleri teslim edilir ve böylece grupta ev sahibi olmayan kimse kalmamış olur. Evlerine yerleşen üyeler kalan taksitlerini ödemeye devam ederler.

Bu Sistem Ne Kadar Güvenli?

Her ay ortalama bin kişinin ev sahibi yapıldığı bu sistem son derece güvenilir bir sistemdir. Bunu bayanların yapmış olduğu altın gününe benzetebilirsiniz. Tüm üyelerin menfaatleri korunmaktadır.

Sistemden İstediğim Zaman Çıkabilir Miyim?

Sistemden çıkmak istediğinizde ödediğiniz peşinatın ve taksit tutarının tamamı ve organizasyon ücretinin yarısı tarafınıza iade edilir. Taksitleri ödemekte zorlandığınız aylarda taksitlerinizi dondurmanız da mümkündür. Böylelikle hem faizsiz ev sahibi olurken hem de maddi sıkıntıya aman vermeden ev sahibi olmuş olursunuz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seventeen + nine =