xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Ev Almak İçin Faizsiz Krediler

Herkes ev almak istese de bu günümüz koşullarında gerçekleştirilmesi zor bir hayal maalesef. Ancak devlet destekleri, faizsiz konut kredisi veren bankalar gibi birçok imkân bulunmaktadır. Bu konut kredilerini değerlendirerek ve üzerine bir miktar para koyarak orta halli bir ev almak son derece kolay bir şey.

birevim faizsiz konut

Önemli olan sizin kenarda birikmiş bir miktar paranızın olmasıdır. Devlet sizin biriktirdiğiniz paranın yüzde 15i kadar bir konut kredisi vermektedir. Memurlara özel olarak tasarlanan kredilerde memura faizsiz konut kredisi kapsamında verilmektedir. Artık emekli ikramiyesi ile ev almak mümkün olmadığı için devlet memurlarını bu şekilde destekleyerek ev sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Almak istedikleri evin yüzde 75’ine kadar kredi vererek bu kredinin geri ödemesini memurun maaşını yapılandırarak her ay belli bir miktar ödemesini sağlıyor. Bu şekilde her memur rahatlıkla ev sahibi oluyor ve devlete ödediği aylık miktar sayesinde kirasını öder gibi ev sahibi oluyor.

Faizsiz Devlet Desteklerini Değerlendiren Ev Sahibi Oluyor

Ev sahibi olmak için bankalardan yüksek faizli krediler çekmenize gerek yok. Devlet bu konuda sizlere birçok güzel imkân sunuyor ve ev sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Şehit ailelerine, engelli vatandaşlara ve memurlara özel kredi uygulamaları ile ev sahibi olmaları konusunda destek oluyor. Bunların dışındaki vatandaşlara da her türlü kredi desteği veren devlet sizin birikmiş paranızın belli bir miktarı kadar da destek vererek faiz uygulamasına gitmeden ev sahibi olmanıza destek oluyor.

Konut Kooperatifleri ile Ev Alın

Toplu konutlar sayesinde de birçok insan ev sahibi oluyor. Toki faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olan binlerce insan bulunmaktadır. Kiralık evlere her ay yaptıkları kira ödemelerinden daha az bir aylık ödeme ile ev sahibi olan bu insanlar her zaman ev almak konusunda umutsuzluğa kapılsalar da karşılarına çıkan fırsatları değerlendirerek ev sahibi oldular. Ev sahibi olmak için günümüzde birçok fırsat bulunmaktadır. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız belli bir birikim yaparak ev sahibi olabilir ve kendinize güzel bir hayat kurabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

20 − five =