xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
3 August, 2021

Ev Almak Artık Çok Kolay

Şüphesiz her insanın isteyeceği ilk şey başını sokabileceği rahat bir evinin olmasıdır. Ev almak için en büyük sorun maddiyat yetersizliktir. Son zamanlardaki hayat pahalılığından dolayı bırakın para birikimi yapmayı aylık bütçemizi ucu ucuna yetiştirmeye çalışırız ki borcumuz olmasın diye. Ama artık para derdi olmadan kira öder gibi peşinatsız ev almak isteyenler için istenilen bütçeye uygun ödeyeceğiniz taksitleri siz belirleyerek ev sahibi olabilirsiniz. Eskiden sadece kooperatiflerde bulunan bu imkân günümüzde daha farklı inşaat firmalarının da başlattığı bir kampanya haline geldi.

birevim-reklam

Ara ödeme yapmadan peşinatsız evler kafanızı karıştırmasın. Taksitle kira ödeyerek alabileceğiniz eve sadece kura seçimiyle sahip olmuyorsunuz. Kura seçimi yapılmadan, istediğiniz yerden, istediğiniz büyüklükte evinizi belirleyip sonrasında taksitlerinizi ödeyebileceğiniz ücrette anlaşıp rahatça evinize oturabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinde ödeyemediğiniz ay için sadece eve oturma zamanınız öteleniyor yani eve oturma süreniz biraz daha ileri tarihe atılıyor. Yatırdığınız paranız boşa gitmemiş olup taksitlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ödeme şeklinin peşinatsız olması sizi faizle birlikte daha yüksek meblağlara mal olacağı anlamına gelmemeli.

Daha Kolay Seçenekler

Faiz herkesin korkulu rüyasıdır. Faizin haram olduğundan faize bulaşmaktan korkanlar, faizle alınan evde oturmak yerine halen kirada oturanlar için mükemmel bir çözüm. Normal fiyatı karşılayamazken faizle borcunuzun katlanması istenmeyen bir durumdur. Bankada bulunan hesabınızla bankanız, sizin kredi notunuza bakarak faizsiz ev kredisi vererek size kolaylık sağlar. Ayrıca devlet, konut için biriktirilen hesabınızdaki paranız kadar ev almak isteyenlere destek sağlıyor. Faizsiz ev kredisi alabilmek için kredi kartınız varsa daha basit. Kredi kartınızın borcunu zamanınızda ödemeniz ve bankanın belirlediği yılınızı doldurarak bankalara ait kişisel kredi notlarınızla belli bir miktara kadar faizsiz kredi alabilirsiniz.

Bazı bankalar da faiz yerine kar payı koymaktadır, bunları iyice inceleyip faiz adı geçmediği için kredi alanları yanıltmamalıdır. Bankayla uğraşmayı sevmeyenler için faizsiz konut projeleri sayesinde faize bulaşmadan ev alabilirsiniz. Belli bir peşinat verilerek eve oturulup kalan borcunuza faizsiz taksitlendirme yapmanız mümkün. Belirlenen aylarla vade farksız imkânlar sunan birçok firma bulunmaktadır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × 5 =