xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Ev Alırken Faiz Ödemeyin

Son yıllarda projeden satış konusunda hatırı sayılır bir artış vardır. Özellikle İstanbul’un belli bölgelerinde yapılmış olan birçok konut projesi bulunmaktadır. Bu projeler arasından seçim yaparken insanlar ev alma hayalini bütçeleri ile birleştirmektedir. Ev alırken kredi kullanmak en cazip yöntemdir. Peşinatınızı hazırlayıp geri kalanı banka kredisi ile çözümleyebilirsiniz.

birevim faizsiz konut

Bazı insanlar inançları gereği kesinlikle faiz ödemek istemez. Bu kişiler için katılım bankaları vardır. Bu durumu bilen çoğu firma, katılım bankaları ile de anlaşmalıdır. Projelerde anlaşmalı bankaların olması, işlemlerin daha kolay ve pratik olmasını sağlar. Ayrıca faiz oranları da dışarıdan başvurulan banka oranlarına göre hayli düşük olur. Faizsiz konut kredisi için katılım bankaları dışında, bu hizmeti sunan bazı şirketler vardır. İsterseniz bu şirketleri de değerlendirebilirsiniz.

Engelliler İçin Engelsiz Ev

TOKİ engelliler için özel imkanlar sunmaktadır. Bir engelli olarak başvurunuzu yaptığınız zaman, hem size uygun ev hazırlanmaktadır hem de faizsiz olarak evinizi alma imkanı size sunulmaktadır. Engellilere faizsiz konut projeleri uygulaması iyi bir uygulamadır. Bu uygulamanın zaman içinde geliştirilmesi ve özel firmalara da dağılması, engelli vatandaşlar için çok daha iyi olacaktır.

Engelli vatandaşlar bu uygulama sayesinde daha engelsiz bir hayata faiz ödemeden sahip olmaktadır. Bu da onlar için yapılmış olan önemli bir adımdır. Özel firmaların bu konuda bazı kontenjanları olsa da, çeşitli indirim olanaklarını bu tür firmalarda da görebilirsiniz.

Banka Kredisi Nasıl Çekilir?

Konut projelerinde bankalar ile çalışılması, ödeme ve kredi işlemlerinizin daha düzenli olarak takip edilmesi anlamına gelir. Banka kredisi çekmek gayet kolay. Öncelikle krediye uygun bir hesabınız olup olmadığına bakmak gerekir. Kkb incelemenizde kredi notunuzun ne kadar yüksek olduğuna da bakılır. Bu durumda;

• Kredi notunuz yüksek olmalı.
• Ek bir borcunuz olmamalı.
• Üzerinizde başka kredi olmamalı.
• Ödemeleriniz düzenli olmalı.
• KKB sorunsuz çıkmalıdır.

Tüm prosedürler uyunca sözleşmenizi yaparak banka kredisi başvuru işlemlerinizi resmen başlatabilirsiniz. Elbette çeşitli evrakların teslimi önemidir. Bu konuda bankalar gerekli yönlendirmeleri yapar. Faizsiz konut kredisi nasıl alınır incelediğiniz zaman, aynı prosedürlerin uygulandığını siz de fark edeceksiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × 4 =