xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Eston Şehir Koru Projesi

Eston Şehir Koru projesi İstanbul’un son yılların en popüler noktası olan Bahçeşehir’de yükseliyor. Toplam 44 bin metrekare alan üzerinde yapılan proje içerisinde toplam 1090 adet daire bulunuyor. Daireler farklı konut tipleri ile metrekare alanları ile satılıyor. 126 ile 323 metrekare arasında değişen konutlar ev almak isteyenlere sunuluyor.

birevim faizsiz konut

Eston Şehir Koru Fiyat Listesi

Eston Şehir Koru projesi içerisinde çok farklı konut tipleri olduğu için fiyat aralığı birbirinden farklı olarak sunuluyor. 2+1’den başlayıp 5+1 daire, villa gibi seçenekler sunan projede fiyatlar 700 bin TL’den başlayıp 3 milyon TL’ye kadar çıkmaktadır. Ev seçeneklerinin yanında ticari noktalarında bulunduğu proje de farklı yatırımlar içinde yer almak mümkün kılınmaktadır.

Eston Şehir Koru Nerede?

Eston Şehir Koru, İstanbul’un Avrupa yakasında Bahçeşehir’de bulunuyor. Doğusunda Başakşehir, güneyinde Esenyurt, batısında Büyükçekmece’nin bulunduğu projenin etrafında Kazlıdere Barajı yer alıyor. Hem şehir yaşamıyla iç içe hem de doğaya yakın bir noktada yaşamak isteyen aileler için bu projede birçok avantaj sunuluyor. Hem daire tiplerini tercih ederek hem de villalardan birisine yatırım yaparak yaşam kalitenizi tahmin ettiğinizden daha yukarı çekebilirsiniz.

Eston Şehir Koru Kat Planları

Proje içerisinde çok farklı konut tipleri bulunuyor. Villa’dan başlamak üzere katlı villa seçeneği, 5 katlı yapılan Koru Konakları ile 8 kata kadar çıkan Koru Evleri bu geniş projede müşterilere sunuluyor. Yelpaze geniş olduğu için proje içerisinde bulunan dairelerin kat planları da birbirinden farklılık gösteriyor. Aynı zamanda farklı metrekarelere sahip olan konutlarda size uygun, farklı kullanım seçenekleri sunan kat planına sahip olan evi rahatça tercih edebilirsiniz.

Eston Şehir Koru Özellikleri

Çok geniş bir proje olan Eston Şehir Koru’da 31 adet mağaza ile 10910 adet daire bulunuyor. Geniş bir bahçe alanı bulunan proje içerisinde parti alanları, restoran ve kafe seçenekleri bulunuyor. Kapalı yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları ile misafirlerine spor yapma imkanı sunuluyor. Dairelerin her birinin içerisinde ebeveyn banyosu yer alarak rahat ve huzurlu bir yaşam imkanını sunuyorlar.

birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Murat Çetin Reply

  İstanbul’un taşı toprağı gerçekten altın, zamanında yüzüne bakmayacağımız yerlerde evler şu an 300-500 bin tl etmeye başladı

  1. admin Reply

   Merhaba Murat Bey,
   istanbul’da yükselen yapılar hemen hemen tüm şehri kapladı. Bu projeler ile şehrin hemen hemen her bölgesinde yüksek fiyatlı evler bulmak mümkün.

 2. Duygu Aksoy Reply

  Bahçeşehir’de son yıllarda çok fazla bu şekilde proje yapılmaya başlandı, bu tarz projelerin yapılması oradaki eski evlerinde fiyatlarının artmasına sebep oldu 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Duygu Hanım,
   Bahçeşehir’deki projeler fark yaratan projeler oldu. Dolayısıyla semtteki her ev değer kazandı diyebiliriz.

 3. Songül Bulut Reply

  Eston Şehir projesinin en önemli kozu koru projesi olması, koru projeleri son zamanlarda çok fazla ilgi görmeye başladı 🙂

  1. admin Reply

   Merhaba Bekir Bey,
   Eston Şehir Koru Projesi 1.090 adet konut ve 31 adet mağaza bulunmaktadır. Projedeki konutların fiyat aralığı 894.000 – 2.175.000 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five + 8 =