8 April, 2020

Eston Şehir Koru Projesi

Eston Şehir Koru projesi İstanbul’un son yılların en popüler noktası olan Bahçeşehir’de yükseliyor. Toplam 44 bin metrekare alan üzerinde yapılan proje içerisinde toplam 1090 adet daire bulunuyor. Daireler farklı konut tipleri ile metrekare alanları ile satılıyor. 126 ile 323 metrekare arasında değişen konutlar ev almak isteyenlere sunuluyor.

Eston Şehir Koru Fiyat Listesi

Eston Şehir Koru projesi içerisinde çok farklı konut tipleri olduğu için fiyat aralığı birbirinden farklı olarak sunuluyor. 2+1’den başlayıp 5+1 daire, villa gibi seçenekler sunan projede fiyatlar 700 bin TL’den başlayıp 3 milyon TL’ye kadar çıkmaktadır. Ev seçeneklerinin yanında ticari noktalarında bulunduğu proje de farklı yatırımlar içinde yer almak mümkün kılınmaktadır.

Eston Şehir Koru Nerede?

Eston Şehir Koru, İstanbul’un Avrupa yakasında Bahçeşehir’de bulunuyor. Doğusunda Başakşehir, güneyinde Esenyurt, batısında Büyükçekmece’nin bulunduğu projenin etrafında Kazlıdere Barajı yer alıyor. Hem şehir yaşamıyla iç içe hem de doğaya yakın bir noktada yaşamak isteyen aileler için bu projede birçok avantaj sunuluyor. Hem daire tiplerini tercih ederek hem de villalardan birisine yatırım yaparak yaşam kalitenizi tahmin ettiğinizden daha yukarı çekebilirsiniz.

Eston Şehir Koru Kat Planları

Proje içerisinde çok farklı konut tipleri bulunuyor. Villa’dan başlamak üzere katlı villa seçeneği, 5 katlı yapılan Koru Konakları ile 8 kata kadar çıkan Koru Evleri bu geniş projede müşterilere sunuluyor. Yelpaze geniş olduğu için proje içerisinde bulunan dairelerin kat planları da birbirinden farklılık gösteriyor. Aynı zamanda farklı metrekarelere sahip olan konutlarda size uygun, farklı kullanım seçenekleri sunan kat planına sahip olan evi rahatça tercih edebilirsiniz.

Eston Şehir Koru Özellikleri

Çok geniş bir proje olan Eston Şehir Koru’da 31 adet mağaza ile 10910 adet daire bulunuyor. Geniş bir bahçe alanı bulunan proje içerisinde parti alanları, restoran ve kafe seçenekleri bulunuyor. Kapalı yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları ile misafirlerine spor yapma imkanı sunuluyor. Dairelerin her birinin içerisinde ebeveyn banyosu yer alarak rahat ve huzurlu bir yaşam imkanını sunuyorlar.

Paylaş