xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Emlak Konut GYO’dan Düşük Peşinatlı Kampanya

Emlak Konut GYO ev alma hayallerini ertelemek zorunda kalan ailelere büyük bir kampanya ile bu hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sunuyor. “Hayallerini Erteleme Türkiye” adı verilen bu kampanyada çok özel detaylar yer alıyor. Çok uygun şartlarla ev alma imkanı insanlara sunuluyor.

birevim faizsiz konut

Kampanyadan ev almak isteyenler öncelikle peşinat olarak aldıkların evin %5’ini ödemeleri isteniyor. Ardından ev alacaklara %10 indirim imkanı sunuluyor. Tabi bunun yanında kampanyanın belki de en dikkat çekici detayının taksit ödemelerinin üçüncü yılda başlaması olarak öne çıkıyor. Çok uygun şekillerde kendi evine sahip olmak isteyenler için bu fırsatın mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini söylememiz gerekiyor.

Emlak Konut GYO Sınırlı Projelerini Sınırlı Sürede Sunuyor

Emlak Konut GYO ülkemizin en büyük inşaat şirketleri arasında yer alıyor. Ülkemizin farklı şehirlerinde proje yapan şirket uygun kampanya fırsatlarını da yılın belirli dönemlerinde ev almak isteyenlere sunuluyor. 26 proje ile sınırlı olduğu bilinen projede yer alan şehirler İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, Kocaeli, Konya ve Niğde ile sınırlı tutuluyor.

Bu kampanyada yer alan projelerin kimisinde teslimat yapılabildiği, kimisinin ise devam ettiği görülebiliyor. Siz hangisinden veya hangi şehirden isterseniz başvurunuzu ona göre yapmanıza imkan veriliyor. Bu sayede insanların çok uygun vade seçenekleri, indirim ve uygun peşinat oranından yararlanarak ev almalarına imkan verilmiş oluyor.

Virüs Dönemi Sonrasında Normalleşme Sürecine Hızlı Bir Giriş

Emlak Konut GYO Genel Müdürü olan Hakan Gedikli bu konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada korona virüs sonrasında girilecek olan süreçte daha iyi bir adım atmak istediklerine vurgu yapıyor. Bunun için normalleşme sürecinin gelmesini beklediklerini söyleyen Gedikli, bu dönemde sürekli olarak çalışmalar yaparak taleplere cevap vermek istediklerini aktarıyor.

“Hayallerini Erteleme Türkiye” adı verdikleri kampanya ile şirkete güven duyan insanların isteklerine cevap vermeyi amaçlıyorlar. Bu  dönemde insanların önceliklerinin değiştiğini ve bazı hayallerini ertelemek zorunda kaldıkları öne çıkıyor. Bu nedenle yapılan bu kampanya ile insanların daha rahat bir şekilde ev alabileceklerini görebiliyoruz.

Hayalini Erteleme Türkiye Kampanyası Detayları

Emlak Konut GYO tarafından sunulan bu kampanyanın öne çıkan birçok detayı var. Bir örnek ile bu kampanyanın özelliklerine birlikte bakalım. 600 bin TL değerinde bir ev almak isteyenlere uygulanan %10’luk indirim ile 540 bin TL’ye aynı evi alma şansı sunuluyor. Peşinat olarak %5 ödemesi yani 27 bin TL ödeme yapması isteyerek evlerine taşınma imkanı veriliyor.

Üçüncü yılın başında yani 2020 Mayıs ayında ev alanlar 2022 Haziran ayında ilk taksit ödemelerine başlıyor. Ancak bundan önce %15’lik bir ara ödeme yapılması isteniyor. Yani 81 bin TL ödemesi isteniyor. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitelerini ziyaret etmelerinin yeterli olduğu vurgulanıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × two =