xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Emekli Maaşını ING Bank Şubelerine Taşıyan Emeklilere Hem Maaş Promosyonu Hem De 0.79 Faizle İhtiyaç Kredisi Desteği

Bankalar emeklileri müşterisi yapmak için çılgın kampanyalara düzenleyebiliyor. Bunlardan birisi de ING Bank olarak dikkat çekiyor. Piyasanın en aktif bankalarından birisi olan banka emeklilere iki farklı kampanya ile hizmet veriyor. Temmuz ayında müşterisi olan emeklilere 2.250 TL emekli promosyonu ve uygun faiz oranına sahip kredi imkanından yararlanma şansı sunuluyor. Bank diğer rakipleriyle arasını kapatmak ve daha fazla emekli müşterisi olmak için insanlara bu kampanya sunuyor.

birevim faizsiz konut

ING Bank Maaşını Taşıyanlara 2 bin 250 TL Promosyon

ING Bank emeklilere özel kampanyalara düzenleyen bankalar arasında bulunuyor. Özel bankalar arasında emeklilere en çok ilgiyi gösterenler arasında yer alıyor. Ülkemizde bulunan 13 milyondan fazla emekliyi müşterisi yapmak isteyen bankaların en büyük silahı promosyon oluyor. Bu promosyon kanunun çıkarılmasının ardından anlaşma yapanlar belirli bir süre boyunca o bankadan maaşlarını alacaklarını şart koyuyorlar.

Bu şarta uygulamaları karşılığı olan ING Bank müşterilerine bu yıl 2.250 TL promosyon sunuyor. Tabi bu promosyon herkese verilmiyor. Bunun için özel detaylar bulunuyor. Ancak bu rakama çıkılması da kabul ediliyor. Sizlerin de yapmanız gereken bu promosyondan yararlanmak için banka ile irtibata geçerek, başvurunuzu yaparak emekli maaşınızı bu bankaya taşımak olacaktır.

Banka müşterilerine bu 2250 TL promosyonu farklı şekillerde sunuyor. Üç yıl boyunca kalacak şekilde yapılan anlaşmada müşteriye maksimum 750 TL nakit veriliyor. Bunun yanında aylık 750 TL kredi kartı harcaması için her ay 50 TL promosyon veriliyor. 36 ay boyunca yapılacak bu işlemde 1800 TL nakit promosyon elde edilmiş oluyor. Bu da toplamda 2.550 TL nakit promosyon elde edilmesi anlamına geliyor. O ay 750 TL harcamayı geçemezseniz bu fırsattan yararlanmanız da mümkün olmayacaktır.

ING Bank Emeklilere Özel %0,79 Oranıyla Kredi

Özel bankalar arasında emeklilere kredi sunanlardan birisi de ING Bank’tır. Bankadan bu krediyi almak isteyenlerin yapması gereken öncelikle emekli maaşlarını buraya taşımak olacaktır. Taşıma işlemi yapıldıktan sonra başvurulacak olan avantajlardan biriside %0,79 oranıyla sunulan kredi imkanı olacaktır. Çok uygun bir ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler için bu büyük bir avantaj olarak sunulmaktadır.

ING Bank emeklilere sunduğu yüzde 0.79 oranıyla krediyi farklı seçeneklerle birlikte veriyor. Bu kredi 60 ay vade seçeneğine kadar sunuluyor. Bu krediden yararlanmak isteyen emeklilere maaşlarını taşıdıktan sonra şubeden, mobil üzerinden veya internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilirler. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra uygun ödeme seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Emekli olduktan sonra geçinmekte zorlanan ve acil ihtiyaçları için kredi ihtiyacı olanlar için bu fırsat tercih edilebilir. ING Bank ile iletişime geçerek bu fırsattan yararlanmanız mümkündür.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Beste Şen Reply

    Bankalar artık emekli promosyonu harici kampanyalarda yapmaya başladı emeklileri etkileyebilmek için 🙂

  2. Ali Aslan Reply

    ING bank gibi diğer bankalarında emeklilere özel fırsatları oluyor, ancak bence de en iyi fırsatları ing bank sunuyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 − 11 =