xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Emlak piyasasının büyümesi ve yetenekli mimarların tanınması, Türkiye’nin emlak portföyünü inanılmaz derecede çeşitli bir statüye yükseltti. Yabancı alıcılar, geniş bütçe ve lüks seçeneklerine, plan dışı, yeni inşa, yeniden satış ve yenileme daireleri ve villalarına sahiptir.

birevim faizsiz konut

Uzmanlar genellikle emlak piyasasının yapılacak en iyi uzun vadeli yatırım olduğunu önermektedir, ancak Türkiye’deki alıcılar, emlak fiyatlarının zaten zirveye ulaştığı İspanya veya Kıbrıs gibi diğer ülkelere göre avantajlar da eklediler. Yıllık bakım ve onarımla, Türkiye’de iyi bakılmış bir gayrimenkulün uzun vadeli yatırım getirisi için büyük bir potansiyeli vardır.

Yurtdışı reklamlara baktığınızda uzun vadeli bir yatırım arayanlar için, bu fiyatlar karlı bir yatırım getirisi sunma potansiyeline sahiptir. Peki, yerli alıcı için en uygun şartlarda bu yatırım fırsatını değerlendirmek mümkün müdür? Evet, Birevim tasarruf sistemlerinde dar ve orta gelirli vatandaşa uygun ev satın alma avantajları sunuyor. Banka faiz ve ipotek sorunu olmadan ister oturmak için ister yatırım için ev satın alma şansına sahipsiniz.

Ülkemizin herhangi bir yerinde arsa, ev ya da işyeri mülkü edinmek için yatırım yapabilirsiniz.

Birevim Nedir ve Nasıl Ev Satın alabilirim?

Tasarrufun bir finans aracı olan Birevim 2016 yılında kuruldu ve Birlikte Tasarruf finansı sloganı ile yatırımlarını artırarak her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Sosyal finans anlayışında Anadolu köklerimize uygun ahlak ile işleyen sistemde faizsiz, peşinatsız ve küçük taksitlerle konut sahibi olabilirsiniz.  Birevim bugüne değin binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır. Ve yapmaya devam etmektedir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.


Neden Elazığ’a Emlak Yatırımı Yapayım?  

Bir kere şu an satılık emlak fiyatları 115 bin Türk lirasından başlıyor.  Elazığ’da yer altı zenginlikleri ile dolu bir şehir ve her geçen gün daha cazip hale geliyor.

Altından  gümüşe, bakırdan kurşuna, çinkodan demire, kromdan  manganez, kireçtaşı mermere,kalsit, silis kumu ve kuvarsit, alçıtaşı, dekoratif yapı taşı, tuğla kili, sanayi kili, pomza, molibden, wolfran, kömür, kaplıcalar, maden suları, fluorit, prit ve kalko prit  daha ne olsun.

Sizce de yatırım yapmak için uygun şehirlerden biri değil mi? Elazığ’da taksitle ev almak için Birevim size destek olacaktır.

Birevim Ev Alma Şartları Nelerdir?

Çok büyük şartlar yok aslında;

Her 18 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ev almak için başvuruda bulunabilir. Aylık sabit bir geliri olduğunu ispatlaması yeterlidir.

Her vatandaş için aynı şartlar söz konusudur; Faiz yok, peşinat yok, taksit tutarınızı kendiniz belirleyerek ev sahibi olmak mümkün!

Yabancı yatırımcı için ülkemizde ev almak kolay ancak Birevim tasarruf sistemi adeta eski imece yöntemine benziyor ve bu sistemde ev almak inanın çok kolay! Gelir gider dengenizi sağlayın ve evinizi seçin.  Gerisini Birevim uzmanlarına bırakın.

Elazığ Birevim Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Çarşı Mah. Bosna Hersek Blv. İstasyon Cad. No:5 Merkez / Elazığ

0424 238 67 01

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × two =