xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Edirne Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Barınma en temel ihtiyaçlarımızdan biri ve Birevim ile ülkenin herhangi bir yerinden dilediğiniz evi satın alabilirsiniz.  Bu ihtiyacımızı karşılarken en avantajlı şekilde nasıl satın alabiliriz? Nasıl ev alabiliriz? Ve yatırıma satın alma aşamasında iyi bir bütçe ile nasıl sağlayabiliriz?

birevim faizsiz konut

Kiracılık gerçekten zor bir süreçtir.  Maalesef ev konusunda söz sahibi olamazsınız ve hatta bazen çivi bile çaktırmayan ev sahiplerine rastlayabilirsiniz.

Bazen evi boyamak istediğinizde dahi renge siz karar veremezsiniz. Kiracı olarak yaşam kısaca oldukça zorlayıcıdır.  Özellikle aile sahibi iseniz her taşınmada zarar gören eşyalarınız ve yeni ortama uyum sağlamak için yaşayacağınız psikolojik baskı yorucu olabiliyor.  Ev almak için hemen şu an doğru zamandır. Yola girdiğinizde gerisi gelecektir.  Faizsiz konut şansı sunan tasarruf finans sistemi 30 yılı aşkın süredir devam ediyor.  Sektörde ilk başlayan şirketlerden Birevim ve birkaç firma daha var.

Aylık taksit tutarlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.  Kredisiz taksitle ev almak hayal değil! Bu sistemde almak istediğiniz evi kendi fiyatı üzerinden ek faiz işlemeden satın alabileceksiniz.

Edirne’de Satılık Ev Fiyatları ne kadar?

Edirne’de satılık ev fiyatları her geçen gün değişiyor. Hızla büyüyen şehirde şimdilik 65 bin Türk lirasına satılık ev bulmak mümkün! Doğalgaz araştırma çalışmaları başlayan Edirne’de yer altı ve üstü zenginlikleri herkes tarafından malum dilerseniz yaşamak dilerseniz yatırım yapmak için ev almak, arsa almak ve mülk edinmek avantajlıdır.

Edirne’de ev almak avantajlıdır, köklü tarihi göz ardı edilemez.  Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehir ülkemizin en büyük 10 şehri arasında yer alır. Yatırım yapayı düşünüyorsanız doğru noktadasınız.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Avantajları nelerdir?

Ev sahibi olmak, günümüz de elbette hepimizin hayalini kurduğu bir konudur. Yüksek maliyet ve buna bağlı olarak düşük gelir düşünüldüğünde, bir ev satın almak için para biriktirmek imkansız hale geliyor.

Günümüz ekonomik sistemin düşündüğümüzde banka, emlakçı, müteahhit firmaları konut satın almanın çeşitli taksitli yolları mevcut. Ama bu yöntemler aylık taksitlerle birlikte faiz yükü düşünüldüğünde evin değerinin çok üstünde maliyetler yaratıyor.

Bunu yanısıra ilgiye duyarlı ve oldukça fazla kişiler bu yöntemleri kullanamazlar. Birevim, oluşturduğu tasarruf sistemleri ile; taksitle, kredisiz ev alma hayalini gerçekleştiriyor. Edirne taksitle konut satın alma Şirket için hazırlanan seçenekler, kişinin ödeme gücüne göre aylık taksitlerle düzenlenmiştir. Bu sayede avantaj olarak, zorlanmadan ev kirasından daha az taksitle ev sahibi olmak mümkündür.

Birevim tasarruf sistemlerinde istediğiniz eve kendi fiyatı üzerinden sahip olabilirsiniz.  Girdiğiniz gruba sıra geldiğinde noter huzurunda yapılan çekilişe istinaden, kura sonucuna göre evi alacağınız tarih belli olur. Birevim uzmanlarına ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerine aşağıda yer veriyoruz.

Birevim Edirne Şubesi

Çavuşbey, Talat Paşa Cd. No:184, 22020 Edirne Merkez/Edirne

(0212) 622 14 91

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − three =