xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024
katılım bankaları ile ev almak

Düzce Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Düzce sanırız en çok muhteşem şelaleri ile ünlüdür. Gelecekte su sıkıntısı yaşanacağı düşünülürken Düzce’de bir ev almak hem sizin hem aileniz için gerçekten faydalı bir yatırım olabilir.  Ev almak istiyorsanız yıllarca birikim yapmam lazım diye de düşünmeyin.  Düzce’de 100 bin Türk lirasına gayet iyi bir ev satın alabilirsiniz.  Hatta 65 bin Türk lirasına da var.  Birevim tasarruf sistemleri size bu evlerden birini peşinatsız ve faizsiz hatta küçük taksitlerle satın alma avantajını da sağlıyor.

birevim faizsiz konut

Faizsiz konut arıyorsanız gelir durumunuz ne olursa olsun. Küçük tasarruflar ile ev sahibi olabileceğiniz bilmelisiniz.

Neden Tasarruf Finans Sistemi?

Kişisel tasarruf, bir bireyin mali refahı için çok önemlidir. Kişisel tasarruf oranı yüksek olduğunda, ekonomik iyileşme daha hızlı olma eğilimindedir. Tasarruf finansmanı her gelir grubuna özel avantajlar sağlamaktadır.  Finansal zorluklarla başa çıkma yeteneği, nihayetinde ekonominin çok daha hızlı toparlanması anlamına gelir. Sonuçta, faturalar ödendiğinde, bankalar, kamu hizmetleri ve marketler kapılarını açık tutabilir ve çalışanları istihdam edilebilir.

Tasarruf finans sistemi 30 yılı aşkın süredir güvenilirliğini ispat etmiştir.  Her geçen günde yeni kişileri ev, arsa kısacası mülk sahibi yapmaktadır.  Peki, neden bu sistemi tercih etmelisiniz; Cevabı çok basittir.

  • Bu şekilde almak istediğiniz mülkü olması gereken fiyattan alır ve faiz ödemezsiniz.  Bu sebep bile başlı başına yeter gibi.
  • Bankalardan kredi aldığınızda faizin yanısıra almak istediğiniz mülkün %20’lik tutarını peşinat ister.  Oysa Birevim tasarruf sisteminde peşinatsız ödeme sistemleri vardır.
  • Taksit aylık tasarrufunuza göre sizin tarafınızdan belirlenir.
  • İster çekilişli ister çekilişsiz ödeme sistemlerine dahil olabilirsiniz.

Nasıl Ev Alabilirim?  Tasarruf Finans Sisteminden Faydalanmak İçin Hangi Şartlar Gereklidir?

  • 18 yaşını doldurmuş her vatandaş başvuruda bulunabilir.
  • Aylık sabit gelirinizi olması yeterli bir şarttır.

Bunun dışında kendiniz gelir ve gider hesaplamanızı yaparak ev satın almaya karar vermelisiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.


Düzce Birevim Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Artık Bolu’nun gölgesinde olmayan şehir gün geçtikçe büyüyor.  Aşağıda Birevim tasarruf sistemi ile ev sahibi olmak için ulaşabileceğiniz irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cedidiye Mahallesi, Bolu Caddesi, No:34/B Merkez / Düzce

0212 622 14 64

Sonuç Olarak

Hem kişisel hem de ulusal düzeyde, sağlam bir tasarruf oranını korumak, ekonomik sıkıntıların en iyi çarelerinden biridir. Bunu bizlerin kendi imkanları dahilinde yaşamaları gerektiği anlamına gelse de aynı zamanda gelecekte ekonomik gerilemelere karşı daha az duyarlı olacağımız anlamına da geliyor. Geriye kalan, gelecekte tüketicilerin geçmiş ekonomik durgunlukların derslerini hatırlayıp hatırlamayacakları ve kredinin serbestçe aktığı zamanlarda daha temkinli bir tasarruf düzeyini koruyup korumayacaklarıdır. Ancak pandemi dönemini fırsata dönüştürerek kısa sürede ev sahibi olabilme şansına sahip olduğunuzu bu yazımızda belirttik.  Kısa sürede ev sahibi olmak için hemen ara veya web sitesi üzerinden form doldur sana dönüş yapılsın.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

18 − 13 =