xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Diyarbakır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev satın almak istediğinizde ilk aklınıza gelen banka ve kredi faizleri değil mi? Oysa 30 yılı aşkın süredir farklı bir alternatif var.  Kredisiz ve faizsiz konut sahibi olabilirsiniz.  Üstelik kendi belirleyeceğiniz taksitlerle Diyarbakır ev alma fırsatına sahipsiniz. Ülkemizin en güzel ve tarihi renge sahip şehirlerinden biri olan Diyarbakır’da ev almak geleceği yapılmış bir yatırımdır.

birevim faizsiz konut

Tasarruf ederek yani peşinat biriktirerek ev almanız günümüz koşullarında zor görünüyor olabilir. Ancak 30 yılın aşkın süredir sistem gayet iyi çalışıyor. Gerçek kişilerin yorumlarına Birevim sosyal medya sayfasından ulaşabilirsiniz.  Orta ya da dar gelirli vatandaşların yüzünü güldüren Birevim tasarruf Finans sistemlerinden bazıları ilk kez Birevim tarafından bulunarak dünyaya yayılmıştır.

Banka kredileri, faizli taksit ve rehin, kefil vb. İşlemleri de beraberinde getirir. Üstelik banka kredisi almak için yeterli kredi puanına sahip olmayabilirsiniz. Daha önce bankalara olan kredi veya kredi kartı borçlarınızı daha önce ödemezseniz, bu kredi puanınızı olumsuz etkileyecek ve ev satın almak için bankadan kredi alma imkanını azaltacaktır. Ancak tüm bu koşullar kendi evinizi satın almanıza engel olamaz. Finansman desteği sağlayan lider ve en güvenilir şirketlerden biri olan Birevim, taksitle ev almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kredisiz ve faiz ödemeden, sadece sizin planladığınız ödeme seçenekleri doğrultusunda ev satın alabilirsiniz. Birevim ‘de taksitle ev nasıl alınır?

Birevim Diyarbakır Kredisiz ev Alma Şartları Nelerdir?

Çok fazla şart yok, 18 yaşını doldurmuş ve her ay düzenli bir sabit geliri olan herkes bu avantajlı tasarruf finansmanından faydalanabilir.

Birevim tasarruf finans sisteminde peşinatsız, kredisiz ve küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Ev almak Birevim ile ekstra kolay!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Kredisiz Ev Satın Alma Yöntemleri

Öncelikle almak istediğiniz eve karar verin.  Diyarbakır merkezde mi, yoksa daha çok köylerinde mi ev sahibi olmak istiyorsunuz? Kararınızın ardından almak istediğiniz evin fiyatını araştırın.  Sonrasında yapmanız gereken kolay, küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Her gelir grubuna özel tasarruf finans sistemleri sunan Birevim sizin mali durumunuza göre kira belirmenize izin veriyor.  Dilerseniz peşinat ödemeden kısa sürede Diyarbakır’da ev alabilirsiniz.

Tasarruf tahsis tarihiniz noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenir. Tasarruf tahsisatını takiben bu tutarı kullanabilir ve bir sonraki ay hayallerinizdeki evi satın alabilirsiniz. Bu tasarruf tahsisatını takiben taksit tutarlarınız sabitlenir. Kredisiz ile ev alırken dikkat etmeniz gerekenler, faizsiz ev satın almak için yapılacak ilk şey, sizi evinize ulaştıracak en güvenilir firmayı bulmaktır. Birevim sektördeki en eski firmalardan biridir.

Birevim Diyarbakır Şubesi

Yenişehir’de bulunan şubenin açık adresi; Kooperatifler, Akkoyunlu Cad. 28 / A, 21090 Yenişehir/Diyarbakır  Sabah 09:00 itibarı ile  (0212) 622 14 72 numaralı hattan aramanız mümkündür. www.birevim.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve form doldurarak size dönüş yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

thirteen − 6 =