xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Dekar Kıyıbahçe Projesi

Dekar Kıyıbahçe projesi İstanbul’un Avrupa yakasında yükselen şehir yaşamından uzakta harika ve huzurlu bir hayat yaşam geçirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri bir projedir. Dekar Yapı tarafından yapılan proje içerisinde toplam 244 adet daire bulunuyor. 85 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunmaktadır.

birevim faizsiz konut

Dekar Kıyıbahçe Fiyat Listesi

Proje içerisinde 244 adet bahçeli dubleks ev seçeneği müşterilere sunuluyor. Bu dubleks evler 84 ayrı blok olarak inşa edilerek insanların tercihlerine sunuluyor. Farklı tip daireler olduğu için fiyatlarda birbirinden farklı olarak sunuluyor. Fiyatlar 1.3 milyon TL’den başlayarak 2.5 milyon TL’ye kadar yükselmektedir. Konutların brüt kullanım alanları 141 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösterirken, tüm bu evlere ait 40 ile 200 metrekare arasında değişen özel bahçeler bulunmaktadır.

Dekar Kıyıbahçe Nerede?

Dekar Kıyıbahçe, İstanbul’un hengamesinden yorulanlar için tercih edilebilecek bir proje olarka sunuluyor. Etrafı doğayla çevrili olan projede çok farklı dubleks evlerden birisini satın alarak yaşam kalitenizi tahmin ettiğinizden daha yukarı çekebilirsiniz. Yavuz Sultan Selim köprüsü güzergahında bulunan O-6 karayolunun yanında bulunan projeye rahatça ulaşım sağlamak mümkündür.

Dekar Kıyıbahçe Kat Planları

Evler Dubleks olduğu için farklı kat planlarına sahip olma ihtimalleri daha yüksek oluyor. Ayrıca bahçeye çıkış noktaları ve balkon seçenekleri de 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekler için bulunuyor. Aralık 2018’de başlayan projenin tahmini olarak 2020 yılında sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Dekar Kıyıbahçe Özellikleri

Dekar Kıyıbahçe toplamda 80 bin metrekare’nin üzerinde bir alanda inşa edilen bir proje olarak dikkat çekiyor. Geniş bir alanda, doğa ile iç içe yapılan projenin içerisinde birçok farklı özellikte bulunuyor. Çocuklar için oyun alanlarından başlamak üzere özel güvenlik hizmeti, kapalı devre TV hizmeti, futbol, basketbol sahası, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu gibi özelliklerde projede bulunuyor. Bu ve sayılabilecek birçok özellik sayesinde buradan konut almayı tercih eden insanların yaşam kalitelerinin bir adım daha ileri gitmesi sağlanmış oluyor diyebiliriz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

11 + 1 =