xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Çorum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Çorum kredisiz taksitle ev satın almak isteyenler; Birevim’in sunduğu avantajlı ödeme seçenekleri ve kampanyalardan yararlanarak ev sahibi olabilmektedirler. Birevim her bütçeden bireyin en tasarruflu şekilde ev sahibi olmasını amaçlayan bir tasarruf şirketidir. Uzun yıllardır birçok insanın ev sahibi olmasını sağlamıştır. Çorum’un tercih edilen herhangi bir mevkisinden ev alınabilmektedir. Alınabilecek evler ile ilgili firmanın bir sınırlandırması bulunmamaktadır. Müşterilerinin tercih ettikleri evlerin tapularını almalarını sağlamaktadır. Sadece ev değil, aynı zamanda arsa ve işyeri yatırımları da Birevim aracılığı ile tasarruflu bir şekilde yapılabilmektedir. Aylık kira öder gibi düşük tutarlar ile Birevim’e geri ödeme yapılmaktadır. Ödeme planını ise kişi kendi bütçesine göre şekillendirmektedir. İlerleyen dönemlerde kendisine herhangi bir ek maliyet çıkartılmamaktadır.

birevim faizsiz konut

Birikiminiz Olmadan Da İstediğiniz Evi Alabilirsiniz

Çorum faizsiz ev satın almak isteyenler, alacakları evin tutarının %25’ini peşinat olarak ödemeden de ev satın alabilmektedirler. Birevim farklı tasarruf yöntemleri ile ev satın almak isteyenlere peşinat veya ara ödeme talep etmeden ödeme seçenekleri sunmaktadır. Tasarruf yöntemleri ise şöyledir:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Bu tasarruf yönteminin iki çeşidi bulunmaktadır. İkisinde de noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile kişinin hangi tarihte evini teslim alabileceği belirlenmektedir. Peşinat veya ara ödeme talep edilmemektedir.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Ödeme planını kişinin bütçesine göre vade sayısı ve taksit tutarı bazında belirlediği tasarruf yöntemidir. Bu tasarruf yöntemini tercih edenler, evlerini teslim alacakları tarihi de ödemelere başlamadan önce belirlemektedirler.
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi: Evin teslim alınacağı tarihin belirlenmesi için noter huzurunda sıra tespiti yapılmaktadır. Bu süreç içerisinde evin değerinin korunması sağlanmaktadır. Çorum taksitle ev satın alacak olanlar, konut değer endeksli tasarruf yöntemini tercih ettiklerinde, konut fiyat endeksine göre evlerinin değeri artabilmektedir.

Faizsiz ve Vade Farksız Konut Alın

Çorum banka kredisiz ev satın almak isteyenler, faiz yükü olmadan istedikleri evi satın alabilmektedirler. Kredi notları düşük olduğunda, bankadan kredi çekebilmeleri mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda bankadan alacakları konutun ekspertiz değerinin sadece %80’ine kadar kredi alabilmektedirler ve belirli bir tutarda peşinat biriktirmeleri gerekmektedir. Ancak Birevim ile konut almaları durumunda vade farkı ödemeden 480 aya kadar vade seçeneği ile evin tutarını düşük taksit tutarlarıyla geri ödeyebilmektedirler.

https://www.birevim.com/ adresi üzerinden form doldurduktan sonra Birevim yetkilileri kişiyi aramaktadırlar. Ürün ve hizmetler ile ilgili gerekli bilgileri vermekte ve tasarruf sistemlerine kişiyi dahil etmektedirler. Çorum senetle ev satın alacak olanlar; çok daha düşük maliyetler ile, daha ekonomik şekilde hayallerini süsleyen evi alabilmektedirler. Gelir düzeyine göre ödeme planını oluşturanların maddi durumları taksitleri ödemeye elveremeyecek hale geldiğinde de endişe etmelerine gerek olmamaktadır. İstedikleri zaman sistemden çıkabilme hakkına sahiptirler.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Arif Avcı Reply

    Kredisiz bankasız ev sahibi olabilmek güzel, ama bir sorum var. Bu kurum bize nasıl güvenecek, senet vs mi imzalatıyorlar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × five =