xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Çiftçi Towers Projesi

Çiftçi Tower projesi İstanbul’un en gözde noktalarından birisi olan Zincirlikuyu’da yükseliyor. Toplam 25 bin metrekare arsa alanına sahip olan proje toplamda 292 bin metrekare inşaat sahası büyüklüğü ile dikkat çekiyor. Projenin içerisinde 2+1 ile 6+1 seçeneklerine sahip olan toplamda 288  konut bulunuyor. Türkerler İnşaat projeyi hayata geçirmek için çalışıyor.

birevim faizsiz konut

Çiftçi Towers Fiyat Listesi

Çiftçi Towers hem bulunduğu konum itibariyle hem de kaliteli yapısı itibariyle şehirde ki en önemli yatırım noktalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Birim fiyatı 9 bin 250 dolar olarak belirlenen projede en düşük konut fiyatı 2 milyon dolar olduğu aktarılıyor. Tabi bu farklı metrekareler üzerinden hesaplandığında fiyatın dairelerin boyutuna göre net bir şekilde artış gösterildiği aktarılıyor.

Çiftçi Towers Nerede

İstanbul’un en gözde ve merkezi noktalarından birisi olan Zincirlikuyu merkeze çok yakın bir noktada bulunan proje her anlamda müşterilerine kaliteyi sunuyor. İstanbul Boğazına yakın olması ve her türlü noktaya kısa bir mesafede ulaşma imkanı sunması ile dikkat çekiyor. Projenin bazı noktalarında İstanbul boğazını rahatlıkla izleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu nedenle tercih edilebilir bir proje olarak öne çıkıyor.

Çiftçi Towers Kat Planları

Çiftçi Towers içerisinde bulunan daireler farklı planları ile dikkat çekiyor. 2+1 dairelerin bile 221 ile 349 metrekare arasında kullanım alanı sunuluyor. Ayrıca projede 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri bulunuyor. Oda sayısı büyüdükçe kullanım şekilleri, alanların büyüklüğü de değişim gösteriyor. 6+1 bir dairenin 578 metrekare alana sahip olması daha tercih edilebilir ve kullanışlı bir fırsat imkanı sunuyor.

Çiftçi Towers Özellikleri

45 kata sahip iki uzun kuleden oluşan projede 288 konut sayısı ve bu konutları kullanacaklar için otopark hizmeti bulunuyor. Sosyal alanlar olarak masaj salonu, restoran, kafe, parti alanı, tam donanımlı spor salonu, sauna ve açık yüzme havuzu bulunuyor. Her dairenin içerisinde özelleştirilecek noktalar, ebeveynlerin odalarında özen banyolar da yer alıyor. 8 farklı asansörün bulunduğu projede ayrıca yük asansörü seçeneği de sunuluyor. Bu sayede birçok özellikle yaşam kalitesinin artması sağlanmış oluyor.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Aynur Hanım;
   Çiftçi Towers Projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5 ve üzeri daireler bulunmaktadır. Bu dairelerin fiyat aralığı ise 11.139.000 – 19.740.000 TL ‘dir.

 1. Zehra Aslan Reply

  Fiyatlarını sonuna kadar hak ediyordur muhtemelen ancak biz normal geçimle ilgilenen insanların pek erişebileceği türden yapılar değil

 2. Ömer Özdemir Reply

  Bu tarz projeler bence inşaat firmasının estetik ve rezidans amaçlı yaptığı projeler. Halka hitap ettiğini düşünmüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × three =