xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Cazip Ödeme Olanakları İle Eviniz Olsun

Faizsiz konut projeleri sunan farklı projeler vardır. Ev almak istiyor; fakat faizlerden çekiniyorsanız, bu projeler tam size gore olacaktır. Maalesef bu konseptte çalışan projelerin sayısı azdır. Bu durumda farklı projelerin size sunduğu olanakları değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz.

birevim faizsiz konut

TOKİ faizleri düşük tutar. Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli kişiler bu nedenle TOKİ projelerine başvurmaktadır. Bu sistemde çekiliş olduğu için şansınızın yaver gitmeme durumu da söz konusu olabilir. Bu nedenle size alternatif listesi yapmanızı öneriyoruz.

Kredi İşlemleri

Kredi işlemleri konusunda genelde projeler zaten ev sahiplerini yönlendirmektedir. İşlemler tam olarak şöyle gelişir:

• Şirketlerin anlaşmalı olduğu bazı bankalar vardır.
• Her bankanın faiz oranları farklıdır. Bu oranlara göre seçim yapabilirsiniz.
• Daha evvel çalıştığınız bankaları tercih edebilirsiniz.
• Bankalar yüzde yetmişe kadar kredi imkanı sunar. Bunun dışında kalan yüzde otuz peşin olarak proje sahibi olan firmaya ödenir. Bazı durumlarda bu peşinat konusunda firmalar esneklik tanımaktadır.
• Kredi çekebilmek için sizin krediye uygun olmanız gerekir. Kkb puanınıza baktırabilir ve bu doğrultuda kredinizi seçebilirsiniz.
• Tamamlamanız gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakları hazırlayıp sunmanız gerekir. Sizin maaşınız yetmezse kefil istenebilir.

Faizsiz konut kredisi nasıl alınır? sorusunun cevabı için katılım bankaları ile birebir görüşebilirsiniz. Bu konuda anlaşmalı bankalar listesinde bir katılım bankası varsa kuşkusuz işiniz daha hızlı gerçekleşecektir. Zaten kredinizin onaylanmaması durumunda sözleşmeniz de iptal olacaktır. Bu nedenle satış yetkiliniz size bu konuda gereken yönlendirmeleri yapacaktır.

Engelli ve Gaziler İçin Özel Olanaklar

Gazilere faizsiz konut kredisi imkanını şu anda sadece toki projelerinde görebilirsiniz. Bunun için başvurunuzu bu şekilde yapmanız gerekir. Böylece faiz ödemeden işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Aynı uygulama engelliler için de vardır. Toki evlerine başvuru yapmadan evvel gerekli işlemleri yaparsanız aynı zamanda evler de engellilere uygun şekilde dizayn edilecektir. Bu gibi olanaklar özel sektörde firmalarda insiyatife göre uygulanmaktadır. Belirli kontenjanlar olduğu için başvuru esnasında durumu izah edebilir ve bazı olanaklardan farklı projelerde de yararlanabilirsiniz. Önemli olan talebinizi bu doğrultuda oluşturmaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 − 8 =