xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Büyükyalı İstanbul Projesi

Büyükyalı İstanbul Projesi, Avrupa yakasında Zeytinburnu sınırları içerisinde yükselen projelerden bir tanesidir. 1481 adet konutun yer aldığı projede dairelerin alanları 55 metrekare ile 545 metrekare arasında değişmektedir. Evler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde düzenlenmektedir. Daireler kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olduğu için farklı fiyat aralıklarıyla sunulmaktadır.

birevim faizsiz konut

Büyükyalı İstanbul Fiyat Listesi

Proje başladığı andan itibaren daire fiyatları herkes tarafından merak edilmeyen başlandı. 1+1 yani Home Office olarak tabir edilen daireler 55 metrekare ile 133 metre kare arasında değişen alanlara sahip ve en düşük fiyat etiketi 1.132.000 TL olarak sunulmaktadır. Diğer daireler hakkında fiyat belirtilmezken en düşük fiyat etiketine sahip daireye göre bakarak fiyat bilgisini oluşturmak mümkündür.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Proje’nin yapıldığı nokta İstanbul’un en eski bölgelerinden birisi olan Zeytinburnu olarak belirlenmiştir. Özak GYO’nun yüklenici firma olarak başı çektiği proje de şirketin desteği bulunuyor. Kızılçeşme Sahil Parkı’nın hemen yanında yer alan proje denize sıfır olmasıyla projeden ev alacaklara harika bir deniz manzarası sunuyor.

Büyükyalı İstanbul Kat Planları

Farklı konut tiplerine sahip olan projenin dairelerin farklı kat planları bulunuyor. Büyükyalı İstanbul kat planları 1 odalı daireler hariç olarak 2 odalı daire için 103 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen kat planı bulunuyor. 3+1 daireler içinse 163 metrekare ile 345 metrekare alan sunuyor. 4+1 daire içinse L plan dikkat çekiyor. Kat planları farklı bir proje olması nedeniyle her daire tipi için değişiyor.

Büyükyalı İstanbul Özellikleri

Büyükyalı İstanbul projesinin en önemli özelliği insanlara yeni ve kaliteli bir yaşam alanı sunmasıdır. Özel güvenlik hizmeti verilecek olan projede bulunan otoparklarda ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. İçerisinde restoran, kafe, çocuk oyun alanı ve bahçe yer alıyor. Spor yapmak için salonlar, sauna, kapalı ve açık yüzme havuzu seçenekleri veriliyor. Dijital hizmetler için ADSL/VDSL sistemleri döşenirken, hidrofor ve Su deposu da projede bulunuyor. Tüm daireler merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılırken, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, giyinme odası, asansör, yangın merdiveni, yük asansörü gibi özellikler de proje içerisinde yer alıyor.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Yasin Aslan Reply

    Manzara olarak Zeytinburnu’nun sahilini görmek gerçekten şahane, lokasyon olarakta çok merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × two =