xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Bilecik Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bilecik kredisiz taksitle ev almak isteyenler için çeşitli seçenekler sunan Birevim herkesin rahatça ev sahibi olabilmesi konusunda oldukça büyük yardım yapıyor. Bu sayede ev sahibi edindirme konusunda sektöre öncülük etmektedir. Türkiye’nin bütün şehirleri için hizmet sağlayan Birevim ile siz de dilediğiniz şehirden uygun fiyatlı ve avantajlı bir şekilde ev alabilirsiniz. Aynı zamanda daha kısa süre içinde ev sahibi olma imkanına sahip olursunuz.

birevim faizsiz konut

Güvenceli, kaliteli, masrafsız olması sayesinde Birevim, Bilecik banka kredisiz ev alma konusunda sizin daha rahat bir ödeme yöntemine sahip olmanızı sağlar. Birevim ile alacağınız evin taksit ödeme tutarını tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede ev alırken sıkışıklık yaşama, diğer harcamalarsan kısma gibi durumlar yaşamazsınız.

Kampanyalı Paketler ile Ev Sahibi Olmak Daha Avantajlı

Birevim’in sunduğu kampanyalar size daha kolay bir şekilde ev sahibi olma imkanı verir. Bu kampanyalar kimi zaman aylara özel de olabilir. Bayburt taksitle ev sahibi olmak için siz de bu kampanyaları tercih edebilirsiniz. Genel olarak bulunan Birevim tasarruf programları kampanyalar şunlardır:

 • Tasarrufa İlk Adım Paketi: Birlikte tasarruf ekonomisi ile bu kampanya, kişilere yalnızca ev alma konusunda değil; süpürge, buzdolabı, çamaşır makinesi , akıllı saat, cep telefonu gibi aletleri alma konusunda da destek sağlar.
 • Büyüyen Tasarruf Yöntemi: Bu kampanya, ev sahiplerinin ev teslim günleri geldiğinde toplam tasarruf tutarını enflasyona göre almalarını sağlar. Bu sayede tasarruf sahibinin toplam tasarruf tutarı enflasyona karşı korunmuş olur.
 • En Uygun Maliyet: Çift rakamlı tasarruf programları sayesinde, daha ideal imkanlar ve daha uygun fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz.
 • En Uygun Teslimat: Tek rakamlı tasarruf programları sayesinde, daha hızlı bir şekilde ev sahibi olma hayalinize kavuşabilirsiniz.

https://www.birevim.com/ web sitesindeki sayfalarda yer alan bu bilgilere daha detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kampanyanın içeriğini ayrıntılı olarak inceleyebilir ve hangisinin size daha uygun olduğuna daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Ev Alma Yöntemleri ile Hayalinizdeki Eve Kavuşun

Farklı ev alma yöntemlerini içeren Birevim, Bilecik faizsiz ev almanız için sizden kesinlikle peşinat, faiz gibi şeyler istemez. Aynı zamanda evin değerinin yükselmesine neden olan kira yardımını da ortadan kaldırır ve kaç taksit öderseniz ödeyin evi değerinde alır; fazla ödeme yapmazsınız. Birevim’in sunduğu ev alma yöntemleri kısaca şunlardır:

 • Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi
 • Sıralı Tespit Tasarruf Yöntemi Versiyon 2
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Bilecik senetle ev alma konusunda güvenilir bir yer arıyorsanız Birevim sizin için idealdir. Gerek uzun süredir bu alanda çalışması gerek müşteri memnuniyeti için kendini sürekli geliştirmesi ile hem kalite hem de güven sağlar.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Aleyna Arslan Reply

  Kredisiz faizsiz ev sahibi olabilmek günümüzde gerçekten güzel, ancak ekonomik durumlar böyle devam ederse bu sektörde sorun yaşayacaktır

  1. admin Reply

   Merhaba Süleyman Bey,
   Birevim sisteminde tasarruf sahiplerinden bir kereye mahsus olmak üzere bir çalışma bedeli alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

14 − 1 =