xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Başkent Emlak Konutları Projesi

Başkent Emlak Konutları ülkemizin en büyük şehirlerinden birisinde toplam 181 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Teslim tarihi olarak Ocak 2020 tarihinde bitirilmesi planlanan projede 1478 adet daire farklı daire tipleri ile sunulması planlanıyor. Kalyon İnşaat’ın geliştirici olarak yer aldığı projede dairelerin yanında alışveriş noktalarının da bulunması planlanıyor.

birevim faizsiz konut

Başkent Emlak Konutları Fiyat Listesi

Başkent Emlak konutları 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve hatta 6+1 dubleks konut tipleri ile sunuluyor. Dairelerin ortalama büyüklüğüyse 71 metrekare ile 351 metrekare arasında değişim gösteriyor. Bu nedenle fiyat listesinde geniş farklılıklar oluyor. Fiyatlar 500 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değişiyor. Farklı ödeme seçenekleri ile bu dairelerden istediğinizi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Başkent Emlak Konutları Nerede?

Başkent Emlak Konutları projesi Ankara’nın gözde noktalarından olan Çayyolu sınırları içerisinde yer alıyor. ODTÜ Oramı olarak bilinen bölgeye çok yakın bir noktada yükselen proje misafirlerine hem şehir yaşantısını hem de doğayı aynı anda sunuyor. Eğlence mekanları ve önemli Alışveriş merkezlerine yakın olan proje eğlenceyi ve sakinliği aynı anda ev sahiplerine sunuyor.

Başkent Emlak Konutları Kat Planları

Başkent Emlak Konutları farklı daire tipleri bulunuyor. Bu daireler 70 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor. Bu daireler içerisinde ki alanları en iyi şekilde kullanabilmeniz için farklı kat planları bulunuyor. Bu planlar sayesinde daha rahat bir şekilde hareket etme evin kullanılır olmasına fırsat verilmesi sağlanıyor.

Başkent Emlak Konutları Özellikleri

Başkent Emlak Konutları şehir içerisinde insanların yaşam kalitesini yükseltebilmek için başlatılan bir projedir. Proje içerisinde 48 bin metrekare park alanı, camii, sağlık tesisi, ilköğretim okulu, mağaza ve restoran seçenekleri, çocuk havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzu, 24 saat sağlanan güvenlik, kapalı devre sistemli kameralar, kapalı otopark, buhar odası, hamam ve sauna gibi seçenekler bulunuyor Bu proje ile hem seçkin bir yaşama sahip oluyor hem de bir evden alabileceğiniz en iyi keyfi almanız sağlanıyor. Bir ev aldığınızda bulabileceğiniz en iyi kaliteyi Emlak Konut GYO çatısı altında yapılan bu projede bulabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

six + six =